MIUI 12 Mi 9T / K20 Global Kararlı Rom V12.1.4.0.RFJMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
redmi note 11 pro 4g IMEI attırdım eski sürümü yükledi güncelleme yapamıyorum telefon konuşmalarında sık sık kesintiler oluyor ne yapmam lazım lütfen yardım acil
(Bu yüklüydü ; Redmi Note 11 Pro 4G Global Stable V13.0.5.0.SGDMIXM android 12 ) - MIUI 13 V 13.0.11.0 RGDMIXM android 11 yüklendi

acil yardım lütfen
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Gereken bölümden konu açıp bilgisi olan kişiler yardımcı olacaktır burası farklı telefon konusu hocam

yunusbeen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yunusbeen
Cihazım
N9500
Konular
1
Merhaba telefonumda; 12.1.1.0 (RFJEUXM) yüklü orijanl Türkiye cihazı. Bu romu tavsiye eder misiniz? Yükleyebilir miyim? Bir sıkıntı yaşar mıyım??

Astronot

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T
Konular
13
Bu romu ilk kurduğumda bluetooth normal çalışıyor. Fakat daha sonra açılmaz hale geliyor. Sorunun kaynağını bir türlü bulamadım.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Bu romu ilk kurduğumda bluetooth normal çalışıyor. Fakat daha sonra açılmaz hale geliyor. Sorunun kaynağını bir türlü bulamadım.
Bu bir stock rom, böylesine ciddi bir hata olması pekte muhtemel değil. Ayrıca hepimiz kullandık bu romu neredeyse, böyle bir şikayet hiç duyulmadı. Rom üzerinde değişiklik, root işlemleri yaptıysanız bundan kaynaklanıyor olabilir.

LunoxTwiGoddess

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Arkadaşlar bir sorum olacak mi 9t cihazım var ve içerisinde global sürüm 12.1.4 kararlı sürüm yüklü.Cihaz tr cihazı ve ben bu cihazı hep global rom ile kullandım.Şimdi ise 12.5.2 olan sürümü yüklemek istiyorum fakat bu sürüm sadece çin rom unda ve eu romda var.Fastboot şeklinde kurabilir miyim çin rom unu veya eu rom u kuracaksam nasıl kurmalıyım lütfen yardım edin

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Arkadaşlar bir sorum olacak mi 9t cihazım var ve içerisinde global sürüm 12.1.4 kararlı sürüm yüklü.Cihaz tr cihazı ve ben bu cihazı hep global rom ile kullandım.Şimdi ise 12.5.2 olan sürümü yüklemek istiyorum fakat bu sürüm sadece çin rom unda ve eu romda var.Fastboot şeklinde kurabilir miyim çin rom unu veya eu rom u kuracaksam nasıl kurmalıyım lütfen yardım edin
Bootloader kilidiniz açık mı?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
onu açarım hocam onda sıkıntı yok

Öncelikle bootloader kildinizi açın hocam. Bir hafta süre verecek. Açıldıktan sonra hangi romu yüklemek istiyorsanız ona göre yeni konu açın, yardımcı olmaya çalışırız :)

Astronot

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T
Konular
13

Son uygulamaları göstermek için sol alttaki tuşa tıkladığımda ekran böyle görünüyor ve seçim yapamıyorum.
Bu sorunla karşılaşan oldu mu?

Üst Alt