MIUI 12 Mi 9T / K20 - Global Kararlı Rom V12.0.9.0.QFJMIXM İndirme Bağlantıları

tylerberk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tyler
Cihazım
mi band 3
Konular
0
Recovery romu varsa otgde olur.

tylerberk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tyler
Cihazım
mi band 3
Konular
0
Twrpden kuruyorsan rollback olmaz zaten.

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
OrangeFox ile kurulum yaptıktan sonra recovery değişiyor mu ? Sorun olur mu böyle kursam ?

Sawgent54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akın
Cihazım
Mİ 9T
Konular
0
miui 12.1.4 temiz kurulumla 4gün denedim cihazın hafıza performansı cok ağır örneğin 500adetlik bir müzik dosyam var önceki sürümde dosyaya girdiğim zaman tak diye müzikler geliyordu simdi aynı dosyaya girdiğim zaman 2 saat yenileniyor diyip anca gözüküyor müzikler baska dosya yöneticilerindede aynı yani okuma/yazma ve tarama hızında bi sıkıntı var kopyalama taşıma hızındada inanılmaz bi olumsuzluk oldu güncellemeden dolayı ağırlaşmış resmen sadece banamı oldu bilmiyorum tekrar 12.0.9a dönüş yaptım NO PROBLEM

tylerberk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tyler
Cihazım
mi band 3
Konular
0
OrangeFox ile kurulum yaptıktan sonra recovery değişiyor mu ? Sorun olur mu böyle kursam ?
Valla o konuda birşey diyemiyorum. Denemedim çünkü. Yanlış bilgi vermek istemem. Ancak China Weekly Beta kurmuştum, recovery orjinale dönmüştü.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

miui 12.1.4 temiz kurulumla 4gün denedim cihazın hafıza performansı cok ağır örneğin 500adetlik bir müzik dosyam var önceki sürümde dosyaya girdiğim zaman tak diye müzikler geliyordu simdi aynı dosyaya girdiğim zaman 2 saat yenileniyor diyip anca gözüküyor müzikler baska dosya yöneticilerindede aynı yani okuma/yazma ve tarama hızında bi sıkıntı var kopyalama taşıma hızındada inanılmaz bi olumsuzluk oldu güncellemeden dolayı ağırlaşmış resmen sadece banamı oldu bilmiyorum tekrar 12.0.9a dönüş yaptım NO PROBLEM
Hocam ben 21.8.18 eu Beta kurdum. Global 12.1.4 stabil sürümünden daha stabil çalışıyor.

Duayen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mi 9t
Konular
1
Ben 12.1.4 sürümü orangefox ile kurdum, tüm dosyalar anlamsız harf ve sayıya dönüştü. Recovery orjinaline dönmüyor fakat orangefox da kullanılamıyor, orangefox da 11.0.5 sürümü.

tylerberk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tyler
Cihazım
mi band 3
Konular
0
Ben 12.1.4 sürümü orangefox ile kurdum, tüm dosyalar anlamsız harf ve sayıya dönüştü. Recovery orjinaline dönmüyor fakat orangefox da kullanılamıyor, orangefox da 11.0.5 sürümü.
Sen bir fastboot olarak rom at en iyisi. Sonra tekrar twrp kur. Yada fastboot modunda twrp kurmayı dene.

tylerberk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tyler
Cihazım
mi band 3
Konular
0
Aynen bende eu12.6 dan döndüm en iyisi cmd ile global rom kurmak
12.6 EU iyi değilmi? Bende de şuan EU son sürüm var. Gayet stabil çalışıyor. Süper duvar kağıdı kullanmıyorum. Pil de iyi gidiyor. Sen neyi beğenmedim EU romda?

Üst Alt