MIUI 12 Mi 9T / K20 - Global Kararlı Rom V12.0.8.0.QFJMIXM İndirme Bağlantıları

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
saintger, Stock romları bu sorundan dolayı mi-flash veya cmd yöntemi ile yüklemeyi tavsiye ediyoruz...

Linkte yer alan yöntem ile bölge değişimi yapabilir ama duvar kağıtları sadece custom romlarda rom içinde gelir.... Stock romda apk olarak yüklemeniz lazım

Son düzenleme:

Sdrs81

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdar D.
Cihazım
Mi 9 lite
Konular
12
Gelen güncellemede ki değişiklikler nelerdir acaba?

saintger

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Saintger
Cihazım
Amazfit
Konular
0
saintger, Stock romları bu sorundan dolayı mi-flash veya cmd yöntemi işe yüklemeyi tavsiye ediyoruz...

Linkte yer alan yöntem ile bölge değişimi yapabilir ama duvar kağıtları sadece custom romlarda rom içinde gelir.... Stock romda apk olarak yüklemeniz lazım

Stoya hocam yardımlarınız için teşekkür ederim. Bölge düzeltmek için verdiğiniz yöntem bende çalışmadı ama konu içerisinde bulunana şu yöntem çalıştı.

Mustafa afşin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
18
A11 de deil 12.1 de batırdılar. A11 Çin romu kullandınız mı hiç? Efsane gerçekten :)
Mi 9T için Çin romu kullanıyorum bende çok memnumum. İlk yaptığım zaman İngilizce ve Çince dilinden dolayı değiştirmek istemiştim ve google uygulamaları olmadığı için. Ardından tekrar global roma geçmek isterken geçemedim fastboot üzerinden hata veriyordu twrp'de kuramıyordum :) Sonra dil ayarı'nı İngilizce olarak kullanmaya devam ettim. Google uygulamarını'da halletim herşeyi halletim şuan gerçekten global rom'lara göre Çin romundan memnunum Pil konusu ve akıcılık konusunda baya iyi :)

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Mi 9T için Çin romu kullanıyorum bende çok memnumum. İlk yaptığım zaman İngilizce ve Çince dilinden dolayı değiştirmek istemiştim ve google uygulamaları olmadığı için. Ardından tekrar global roma geçmek isterken geçemedim fastboot üzerinden hata veriyordu twrp'de kuramıyordum :) Sonra dil ayarı'nı İngilizce olarak kullanmaya devam ettim. Google uygulamarını'da halletim herşeyi halletim şuan gerçekten global rom'lara göre Çin romundan memnunum Pil konusu ve akıcılık konusunda baya iyi :)
Google uygulamalarını nasıl hallettiniz :)

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Sdrs81,
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

muhlis bey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
1
Global Kararlı Rom V12.0.8.0.QFJMIXM için otomatik güncelleme geldi. Bende romu indirip her zaman yaptığım gibi seahawk recovery ile usb belleğe yükledim. güncellemeyi yaptım ancak hata verdi. recovery mode ile yeniden başlat dedim. telefon bir daha açılmadı. Lütfen yardım edin telefonda hiçbir tepki yok. sadece bilgisayara bağlayınca ses geliyor ancak telefonu görmüyor. Ne yapabilirim teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

hidrocan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Mi 9t
Meslek
öğrenci :)
Konular
11
Miui 12.5 xiaomi.eu beta (Android 11)'dan geçilir sizce hocam. Genel olarak miui 12 de pil sorunu yaşıyordum ama 12.5 ile çok iyi düzeltme yapılmış tekrar kötüleşsin istemem

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sermus88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yusuf
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
2
Arkadaşlar telefon eu stabil android 11 de üstüne bunu yüklemek istersem sorun olur mu sonuçta android 11 den 10 düşecek ?

Üst Alt