Rehber Mi 9T için Önerdiğim Rom, Kernel ve Diğer Tüm Ayarlar

cemaliche

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemali
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Meslek
Kamu
Konular
6
Düzeldi hocam, çok teşekkür ederim ilginiz için🙏

ShanSheyyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Bumin
Cihazım
Mi9T
Konular
10
Hocam aynı yayıncının 12.0.9 yada 0.4 tam hatırlayamadım sürüm linkini başka bir konuda paylaşmıştınız sanki.O romda çok iyi temiz iyi sarj ve hızlıydı belki onuda eklersiniz ben bulamadım linkini ama birisinin iyi sürümler sorusuna verdiğiniz cevabta 3-4 link vardı birtanesi dediğim sürümdü

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Hocam aynı yayıncının 12.0.9 yada 0.4 tam hatırlayamadım sürüm linkini başka bir konuda paylaşmıştınız sanki.O romda çok iyi temiz iyi sarj ve hızlıydı belki onuda eklersiniz ben bulamadım linkini ama birisinin iyi sürümler sorusuna verdiğiniz cevabta 3-4 link vardı birtanesi dediğim sürümdü
Evet ama kendince sorunu olan bir romdu. Kulaklık sesi inanılmaz derecede düşük o romda. Miui 12 Android 10 bir romdu hız olarak evet çok iyiydi ancak yeni uygulamalar ile optimizasyonu sıkıntılı oluyor. Yani o romu kurup bırakmanız gerek, öylece kullanmalısınız. Bu konuda ki sürüm ise her anlamda dengeli ve yarı yolda bırakmayacak bir rom.

O romu Miuimix konuları var forumda orada ki linklerden bulabilirsiniz.

sheytan05

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut Gögçe
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
3
Hocam romu kurdum bir iki küçük noktaya değinmek istiyorum, eu rom 12.5.2 kurduğumda 9 10 saat ekran süresi alabiliyordum WiFi ile, bununla 7 saatte kaldı. Bir de WiFi kullanımda değil ise kendi kendine wifiyi kapatıyor

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Hocam romu kurdum bir iki küçük noktaya değinmek istiyorum, eu rom 12.5.2 kurduğumda 9 10 saat ekran süresi alabiliyordum WiFi ile, bununla 7 saatte kaldı. Bir de WiFi kullanımda değil ise kendi kendine wifiyi kapatıyor
Konu sonunda bahsettiğim uyku modu ayarını kapatın wifi için.

Eu 12.5.2 de 9-10 saat ekran süresi alabiliyorsanız neden buna geçtiniz ki? Aynı Miui sürümü hiçbir ekstra özelliği yok. O ekran sürelerini alabiliyorsanız Eu 12.5.2'de kalmalisiniz bence.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Elinize sağlık hocam tam aradığım konu teşekkürler clap~~

can_nez

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YiğitCan
Konular
13
Hocam şuan xtbui miui13 romundayım yeni bir rom arayışındayım bu romu mu yoksa miui13vs 13.0.11 a12yi mi tavsiye edersiniz ikisi arasında kararsız kaldım

sincerelym

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alpaslan
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
Hocam şuan xtbui miui13 romundayım yeni bir rom arayışındayım bu romu mu yoksa miui13vs 13.0.11 a12yi mi tavsiye edersiniz ikisi arasında kararsız kaldım
Evolution X kur kullan, miui den sonra biraz acemilik çekersiniz ama 10 numara rom olmuş.

Üst Alt