Rehber Mi 9T için Önerdiğim Rom, Kernel ve Diğer Tüm Ayarlar

SPHİNX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9T
Konular
22
Önerdiğim romun konusundasiniz zaten hocam.
Hocam doğrudur ancak bu romun baska konusunda 2 tecrubelı kısı bellı bır sure kullandıktan sonra rom saskınlasıyor gıbı seyler soylemıs ondan sordum.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Hocam doğrudur ancak bu romun baska konusunda 2 tecrubelı kısı bellı bır sure kullandıktan sonra rom saskınlasıyor gıbı seyler soylemıs ondan sordum.
Doğrudur hocam bir şey diyemem. Evolution X A13 kullanabilirsiniz bu rom dışında.

SPHİNX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9T
Konular
22
Doğrudur hocam bir şey diyemem. Evolution X A13 kullanabilirsiniz bu rom dışında.
Tesekkurler. Birde hocam twrp ve orange fox cok fazla surum de denedım. Eskıden olmazdı son 3 5 romdur recoverye gırıyorum dosyalar sıfrelı random ısımlı cıkıyor. Her romda oluyor. Boyle oluncada dosya aktaramıyoruz recoveryde bu neden olur sizce?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Tesekkurler. Birde hocam twrp ve orange fox cok fazla surum de denedım. Eskıden olmazdı son 3 5 romdur recoverye gırıyorum dosyalar sıfrelı random ısımlı cıkıyor. Her romda oluyor. Boyle oluncada dosya aktaramıyoruz recoveryde bu neden olur sizce?
Rom ile uyumsuz bir recovery kullandığınızdan dolayı oluyor. Örneğin bu romda resmi twrp'yi kullanmanız gerekirken bahsettiğim Evolution romunu forumda konusunu açtığım A13 uyumlu twrp ile kurmanız gerekiyor. Dosyalar sifreleniyirsa rom ile kurtarma uyumsuzdur.

SPHİNX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9T
Konular
22
Rom ile uyumsuz bir recovery kullandığınızdan dolayı oluyor. Örneğin bu romda resmi twrp'yi kullanmanız gerekirken bahsettiğim Evolution romunu forumda konusunu açtığım A13 uyumlu twrp ile kurmanız gerekiyor. Dosyalar sifreleniyirsa rom ile kurtarma uyumsuzdur.
Anladım hocam bu sayfada tool vardı twrp yukleme ıcın onu kullanıyordum. O zaman her konunun kendi twrp sini kullanayım sağol.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59

Dwcky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi 6A
Konular
2
Emrespect Sizin genelde en uzun durduğunuz rom hangisiydi hocam ? AOSP mu miui mi?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Emrespect Sizin genelde en uzun durduğunuz rom hangisiydi hocam ? AOSP mu miui mi?
Benim için MIUI'in hep ayrı yeri vardı, Aosp romlardan bunalirdim. En çok Ondroidin MIUI 14'unde durdum, bayağı aylarca. Onun dışında en çok durduğum romda Ricedroid Android 12'ydi. Beni bilen bilir, gözümde başyapıt olarak görürüm Ricedroid Android 12'yi.

Üst Alt