Soru Mi 9T .EU Rom yükledikten sonra Redmi logoları

bseeek

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir Efe
Cihazım
Mi MAX 2
Konular
16
Merhabalar herkese .EU rom yükledikten sonra Mi 9T ibareleri Kalkıp hepsi Redmi K20 oluyor. Bunu tekrardan Mi ve Mi 9T'ye çevirme yolu var mı?

Arkadaşlar yolu var kendim uğraştım size zip hazırladım. TWRP üzerinden flashlayabilirsiniz. Linki şimdilik kendi web sitem üzerinden veriyorum. Eğer kurallara aykırı ise buraya da upload edebilirim. Verdiğim siteden indireceğiniz zip'i flashlayın sorun çözülecek. Şimdilik sadece açılış logosunu değiştiriyor ilerde prop'ları değiştirip direk Mi 9T olarak değiştirecek sonraki güncellemede.

Son düzenleme:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Oyla:

funkerman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
Ben bunu kurdum ne kamerada ne de cihazin kimliginde redmi yazısı yok acilistada mi logosu var.

Oyla:

bseeek

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir Efe
Cihazım
Mi MAX 2
Konular
16
İlk mesaja göz atın.

Oyla:

Osman01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman ali
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
2
Üstad k20 ile mi 9t arasında tek bir fark var 9t glabol k20 çin sürümü eğer eu rom kullanıyorsanız eu romlar Çin romlarının üzerinde oynama yapılıp gereksiz uygulamaların kaldırılıp Türkçe dilinin eklenmesiyle oluşan bir rom yani tabani Çin romu o yüzden telefon global olmadığı için k20 yazıyor globalde olmaz

Oyla:

bseeek

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir Efe
Cihazım
Mi MAX 2
Konular
16
Üstad k20 ile mi 9t arasında tek bir fark var 9t glabol k20 çin sürümü eğer eu rom kullanıyorsanız eu romlar Çin romlarının üzerinde oynama yapılıp gereksiz uygulamaların kaldırılıp Türkçe dilinin eklenmesiyle oluşan bir rom yani tabani Çin romu o yüzden telefon global olmadığı için k20 yazıyor globalde olmaz

Farkındayım hocam. Sadece Mi daha premium bir marka olduğu için onu görmek daha hoş redmi yerine.

Oyla:
Üst Alt