Soru Mi 9T .EU Rom yükledikten sonra Redmi logoları

bseeek

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir Efe
Cihazım
Mi MAX 2
Konular
16
Merhabalar herkese .EU rom yükledikten sonra Mi 9T ibareleri Kalkıp hepsi Redmi K20 oluyor. Bunu tekrardan Mi ve Mi 9T'ye çevirme yolu var mı?

Arkadaşlar yolu var kendim uğraştım size zip hazırladım. TWRP üzerinden flashlayabilirsiniz. Linki şimdilik kendi web sitem üzerinden veriyorum. Eğer kurallara aykırı ise buraya da upload edebilirim. Verdiğim siteden indireceğiniz zip'i flashlayın sorun çözülecek. Şimdilik sadece açılış logosunu değiştiriyor ilerde prop'ları değiştirip direk Mi 9T olarak değiştirecek sonraki güncellemede.

Son düzenleme:

cagrialaf

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi Note 10
Konular
36
Merhabalar herkese .EU rom yükledikten sonra Mi 9T ibareleri Kalkıp hepsi Redmi K20 oluyor. Bunu tekrardan Mi ve Mi 9T'ye çevirme yolu var mı?
Bende bu sorundan müzdaribim. Telefonun her yerinde K20 yazıyor. Hazır cihaza Root atacağım varsa bir tarifi yapalım.

Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

OyunClash

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Oyun Clash
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
15
Bende bu sorundan müzdaribim. Telefonun her yerinde K20 yazıyor. Hazır cihaza Root atacağım varsa bir tarifi yapalım.

Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocalarım EU ROM çin tabanlı romdur. Mi 9t çinde K20 olarak satıldığı için böyle gözüküyor. Telaşlanmanıza gerek yok.

Son düzenleme:
Oyla:

sincerelym

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alpaslan
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
çok makbule geçti, miroom dan sonra redmi diye açılıyordu.

Oyla:

bseeek

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir Efe
Cihazım
Mi MAX 2
Konular
16
Ustam benim sorun etme sebebim telefonum k20 değil ve bunu 9tye çevirme imkanım varsa çok iyi olur.

Oyla:
Üst Alt