Diğer Mi 9T Ekran Süresi Paylaşımı

• Konbuyu başlatan Stoya
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 970
  • Görüntüleme 74K

rido_knight

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
11
ekran kilidi varken format data yaparsanız zaten şifrelenmiş oluyor üzerine kurulum yaparsanız şifreleme gitmez.
siz rom atacağınız zaman ekran kilidini kaldırın sonra format data yapın sonra dosyaları atıp yükleme yapın
Peki böyle bir yanlış yaptım. Geri nasıl düzelteceğim? Şifreli cihaz format data, wipe sistem, data, cache üstüne başka rom attık. Ekran kilidi vs yeni romda sormuyor ama dosyalar şifreli kaldı. Bunu geri almanın yolu nedir ?

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
Peki böyle bir yanlış yaptım. Geri nasıl düzelteceğim? Şifreli cihaz format data, wipe sistem, data, cache üstüne başka rom attık. Ekran kilidi vs yeni romda sormuyor ama dosyalar şifreli kaldı. Bunu geri almanın yolu nedir ?
tekrar format data yapın kilit yoksa şifreler gitmiş olur sadece rom sıfır ve dosyada kalmamış olur telefonda

rido_knight

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
11
tekrar format data yapın kilit yoksa şifreler gitmiş olur sadece rom sıfır ve dosyada kalmamış olur telefonda

Hocam teşekkür ederim. Sorun ROM ile alakalıymış. HavocOS hali hazırda vardı. Format Data yapıp yine reco gelip wipeladım sistem vs'yi üstüne havoc kurdum. Cihaz açıldıktan sonra tekrar twrp geldim ve dosyalar kriptolanmamıştı. Kusura bakmayın sizi çok meşgul ettim. Hakkınızı helal edin. Allah razı olsun

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
Hocam teşekkür ederim. Sorun ROM ile alakalıymış. HavocOS hali hazırda vardı. Format Data yapıp yine reco gelip wipeladım sistem vs'yi üstüne havoc kurdum. Cihaz açıldıktan sonra tekrar twrp geldim ve dosyalar kriptolanmamıştı. Kusura bakmayın sizi çok meşgul ettim. Hakkınızı helal edin. Allah razı olsun
rica ederim ne demek helal olsun

nedirhanx9

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bedirhan
Cihazım
xiaomi mi9t
Konular
23
merhaba hocalarım mi 9t cihazımda çok düşük bi ekran süresi alıyorum cihazı 2. el aldım batarya değişmek istemiyorum hangi rom önerirsiniz ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-04-01-23-04-27-296_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2021-04-01-23-04-27-296_com.miui.securitycenter.jpg
    251 KB · Görüntüleme: 40

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
merhaba hocalarım mi 9t cihazımda çok düşük bi ekran süresi alıyorum cihazı 2. el aldım batarya değişmek istemiyorum hangi rom önerirsiniz ?

Mi 9T de batarya işi şans tamamen, hangi romu kurduysam aynı ekran süresi 5 saat ve azıcık üzeri ekran süresi alsam şaşırıyorum yani o derece. Bu senaryoda ara sıra mobil veri açtım, genelde wifi bağlıydı, bir kaç saat de dışarıdaydım fotoğraf çektim ve sonuç... Satıp kurtulucam en sonunda

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
device info hw yukleyip bi kontrol edermisin bataryanın ne kadarı sağlam kalmış ayarlarda root yetkiside verirmisin

sirchade

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mertcan
Cihazım
Redmi Note 6
Konular
1
Ben de çok düşük ekran süreleri alıyorum, sırf batarya yüzünden telefon değiştirme seviyesine geldim. Max 5.30 saat alabiliyorum.

Rom olarak Miui Mix kullanıyorum, çok fazla övülüyordu ama birçok hatası var maalesef. Önerebileceğiniz AOSP rom var mı?

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
Root yetkisi verdim, bu şekilde:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
bataryan benimkinden sağlam senin 3712 benim 3437 ben 7 saat alıyorum garanti

hücre bekleme ne kadar batarya harcıyor bi bakarmısın tam batarya kullanımında

Üst Alt