Diğer Mi 9T Ekran Süresi Paylaşımı

• Konbuyu başlatan Stoya
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 970
  • Görüntüleme 74K

rido_knight

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
11
ekranı kapatınca direlmi kesiyor yoksa belirli bir zaman geçincemi

Bazen 5-10 saniye, bazen birkaç dakika içinde gidiyor. İlk önce attığım mesaj tek tik oluyor. Daha sonrakilerde kum saatine dönüşüyor. Anlıyorum bağlantı koptu. Ekrana iki kez tıklayıp ışığını açınca hepsi bir anda iletiliyor. Telefonun kilidini açmama gerek yok. Ekran uyansa yetiyor.

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
Bazen 5-10 saniye, bazen birkaç dakika içinde gidiyor. İlk önce attığım mesaj tek tik oluyor. Daha sonrakilerde kum saatine dönüşüyor. Anlıyorum bağlantı koptu. Ekrana iki kez tıklayıp ışığını açınca hepsi bir anda iletiliyor. Telefonun kilidini açmama gerek yok. Ekran uyansa yetiyor.
demek ki sizin alet ekranı kapatınca derin uykuya geçiyor. temiz kurulumla yeni rom deneme vakti gelmiş
bunu bir deneyin isterseniz.

rido_knight

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
11
demek ki sizin alet ekranı kapatınca derin uykuya geçiyor. temiz kurulumla yeni rom deneme vakti gelmiş
bunu bir deneyin isterseniz.

Sebebi nedir hocam bu durumun? şimdi msm yükledim. Bunda da olmazsa palladiumos deneyeceğim. Telegramda buna sorunları olduğundan bahsedip duruyorlardı.

rido_knight

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Hiç böyle bir durum karşıma çıkmadı.

Teşekkür ederim hocam. Şimdi başka bir konuda bir mesajınızı alıntılayacaktım buradan sorayım. Ekran kilidini kapatmadan sistem sildim. Her twrp girdiğimde dosyalar şifreleniyor. Bunu nasıl düzeltebilirim acaba?

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
Teşekkür ederim hocam. Şimdi başka bir konuda bir mesajınızı alıntılayacaktım buradan sorayım. Ekran kilidini kapatmadan sistem sildim. Her twrp girdiğimde dosyalar şifreleniyor. Bunu nasıl düzeltebilirim acaba?
format data dışında çözümü yok melesef

rido_knight

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
11

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
aaa artık her twrp girdiğim zaman böyle şifreli mi olacak bundan sonra? çözümü stok rom vs yükleyerek olmaz mı ? :((
bir şey silmediğinizde şifrelenmez twrp ye girdiğinizde silerseniz şifrelenir ekran kilidi varken bir nevi telefon korumaya alıyor gibi düşünün

rido_knight

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
11
bir şey silmediğinizde şifrelenmez twrp ye girdiğinizde silerseniz şifrelenir ekran kilidi varken bir nevi telefon korumaya alıyor gibi düşünün
Olayı şöyle özetleyeyim. HavocOS'da ekran kilidi varken format data yaptım. Yeniden reco girdim. Orada wipe cache, data ve sistem yapıp FW flashlayıp, MSM yükledim. Reboot sistem yaptım cihaz açıldı ve tekrar twrp girdim. Her şey şifrelenmiş. Rom kurulumu sırasında şifreli olmayan dosyalar bir daha hiçbir şeyi wipelamadığım halde yine şifreleniyor. Acep MSM ile alakalı bir şey mi bu? MSM konusunda şubat ayında bir arkadaş ile de aynen bu konuşmayı yapmışsınız.

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
Olayı şöyle özetleyeyim. HavocOS'da ekran kilidi varken format data yaptım. Yeniden reco girdim. Orada wipe cache, data ve sistem yapıp FW flashlayıp, MSM yükledim. Reboot sistem yaptım cihaz açıldı ve tekrar twrp girdim. Her şey şifrelenmiş. Rom kurulumu sırasında şifreli olmayan dosyalar bir daha hiçbir şeyi wipelamadığım halde yine şifreleniyor. Acep MSM ile alakalı bir şey mi bu? MSM konusunda şubat ayında bir arkadaş ile de aynen bu konuşmayı yapmışsınız.
ekran kilidi varken format data yaparsanız zaten şifrelenmiş oluyor üzerine kurulum yaparsanız şifreleme gitmez.
siz rom atacağınız zaman ekran kilidini kaldırın sonra format data yapın sonra dosyaları atıp yükleme yapın

Üst Alt