İnceleme Mi 9T Deji Batarya Değişimi

can_nez

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YiğitCan
Konular
13
telefonu alalı 1,5 sene oldu 6-7 saat max 8 saat ekran görüntüsü alıyorum bende miui 12ye suç atıyordum galiba batarya eskimeye başlamış yıl sonuna doğru veya 2022 başı alırım bende artık :D deji cidden kaliteli marka bundan önce iphone a ve s6 edge cihazıma almıştım sonuna kadar hak ediyor cidden hayırlı olsun bu arada

Onizukasensei

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9t
Konular
2
Merhaba aynı cihaz var, merak ettiğim birşey var cihaz orjinal bataryasi ile ayni sürede mi %100 doluyor, hızlı şarj destekli mi?
Evet hocam, aynı sürede şarj olup hızlı şarjı da destekliyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bi 10 gündür kullanıyorum. Daha yüzde 52 şarj varken aldığım değer böyle. Batarya ilk güne göre biraz daha iyi oldu.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-03-01-02-21-31-912_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2021-03-01-02-21-31-912_com.miui.securitycenter.jpg
    255,1 KB · Görüntüleme: 95
Son düzenleme:

ekinox122

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eko
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Harekat Memuru
Konular
9
Evet hocam, aynı sürede şarj olup hızlı şarjı da destekliyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bi 10 gündür kullanıyorum. Daha yüzde 52 şarj varken aldığım değer böyle. Batarya ilk güne göre biraz daha iyi oldu.
Tamamdır teşekkür ederim bende Mi 9T için deji ne zaman çıkar diye bekliyordum 2 hafta önce denk geldim fakat henüz yeni referans yok yorum yok o yüzden almamistim, benim oyun oynarken artık ekran sürem Max 3 saat seklinde :) batarya öldü biraz ortalama ekran süremde 5 saat gibi, o yüzden degisecegim

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Tamamdır teşekkür ederim bende Mi 9T için deji ne zaman çıkar diye bekliyordum 2 hafta önce denk geldim fakat henüz yeni referans yok yorum yok o yüzden almamistim, benim oyun oynarken artık ekran sürem Max 3 saat seklinde :) batarya öldü biraz ortalama ekran süremde 5 saat gibi, o yüzden degisecegim
Değiştirirseniz yorumlarınızı buraya bekleriz hocam :)

cepkutusu

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
12

sitesinde mevcut memnun kalırsınız 14 gün iade hakkınızda mevcut

deji batarya 3 iphone 2 de xaomi için değiştirdim kullananlar memnun ilk 3-5 şarjdan sonra performans ulaşıyor 1 yıl içinde değişim hakkı da sunuyor

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Bende batarya degisimi yapacagim telcime sordum haber bekliyorum deji 90-100 tl civari orjinal bulubilirsem orjinal yoksa da deji ne bulabilirsek artik. Kendimiz degistirebilir miyiz var mi acaba kendi degistirebilen arkadas.

Onizukasensei

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9t
Konular
2
Bende batarya degisimi yapacagim telcime sordum haber bekliyorum deji 90-100 tl civari orjinal bulubilirsem orjinal yoksa da deji ne bulabilirsek artik. Kendimiz degistirebilir miyiz var mi acaba kendi degistirebilen arkadas.
Hocam benim tanıdık telefoncu değil ama aletleri var ve bu işten anlıyor. Kısa sürede halletti sağolsun. Siz de az çok anlıyor, eliniz yatkın ve malzemeleriniz varsa (kapağı ısıtıp açmak için alet, sonra tekrar yapıştırmak için yapıştırıcı vs) kendiniz de yapabilirsiniz. Benim elim yatkın değil ve malzemem yok diye tanıdığa gittim

Üst Alt