İnceleme Mi 9T Deji Batarya Değişimi

cemal757

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemal
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
2
Bataryayi aldim dun elime ulasti su anda test yapiyorum telefonun kapagini henuz tam olarak yapistirip kapatmadim herhangi bir sorusu olan varsa yazsin, performansi eski bataryaya gore cok iyi gibi su an

Sdrs81

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdar D.
Cihazım
Mi 9 lite
Konular
12
Bataryayi aldim dun elime ulasti su anda test yapiyorum telefonun kapagini henuz tam olarak yapistirip kapatmadim herhangi bir sorusu olan varsa yazsin, performansi eski bataryaya gore cok iyi gibi su an
Kapağı düzgün şekilde kapanıyor mu telefonun hocam, kapattınız mı acaba?

Birde pil ne durumda acaba? Kaç saat ekran görüntüsü verdiğini ölçünüz mü?

cemal757

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemal
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
2

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kapak normal şekilde düzgün kapanması çok zor duruyor açıklık mevcut ancak kapak arkasında duran pedler var onları çıkardım açıklık baya azaldı bu şekilde zorlayarak düzgün yapıştırılabilir ben yapıştırmadam kullanmayı düşünüyorum kendi yapışkanı tutuyor kılıfla sorun olmuyor zaten test görüntüsünü de akşam atarım hocam pil biterse tabi :D yüzde 60 batarya var 5 saat 40 dk ekran görüntüsü aldım

TRGameAirs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
TRGameAirs
Cihazım
mi9
Konular
19
mi9 için 4000mah nohon var acaba uyar mı yav

Sdrs81

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdar D.
Cihazım
Mi 9 lite
Konular
12
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kapak normal şekilde düzgün kapanması çok zor duruyor açıklık mevcut ancak kapak arkasında duran pedler var onları çıkardım açıklık baya azaldı bu şekilde zorlayarak düzgün yapıştırılabilir ben yapıştırmadam kullanmayı düşünüyorum kendi yapışkanı tutuyor kılıfla sorun olmuyor zaten test görüntüsünü de akşam atarım hocam pil biterse tabi :D yüzde 60 batarya var 5 saat 40 dk ekran görüntüsü aldım
Geri dönüşünüz için sağolun. Ekran süreniz bayağı iyi. Fakat bu açıklık olayı iyi değil benim için. Genelde kılıfsız kullanıyorum bu yüzden almaktan vazgeçtim deji batarya. Orjinal batarya alıp takacağım artık.

cemal757

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemal
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
2
Test surecim asagi yukari bitmeye basladi daha tamamen bitmedi bile batarya full wifi karanlik mod acik orta isik ayari (oto kapali) oyunsuz sadece youtube instagram whatsapp vs. kullanarak 12 13 saat civari bi ekran goruntusu veriyor eski bataryada 8 saat anca alabiliyordum bu kosullarda

Sdrs81

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdar D.
Cihazım
Mi 9 lite
Konular
12
Bende kapak kapanmamasından dolayı deji bataryadan vazgeçtim. Yarın bir sıkıntı çıkmazsa orijinal sıfır batarya taktıracağım. Telefonum 2 yıllık olduğu için batarya hızlı bitiyordu.

Merak eden arkadaşlar olur diye unutmazsam orijinal bataryada pil süreleri hakkında bilgilendirme yaparım.

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Kapak olayı yüzünden bende vazgeçtim. Orta kısma baskı yapıyorsa bazı düşme gibi darbelerde sıkıntı çıkartabilir.

Üst Alt