Çözüldü mi 9t birden kapandı açılmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aydnm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
xiaomi mi 9t
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
global guncel rom
Telefon Modeli
mi 9t
Bootloader Kilidi
Kapalı
Whapsapp kullanırken birden dondu telefon. sonra ekran da kapandı. güç tuşuna uzun basmak işe yaramıyor. güç+ses tuşları da yaramıyor. şarja takınca şarj ışığı da yanmıyor. telefon hiç düşmedi. sorunsuz çalışıyordu. ne olmuş olabilir . ne yapmalıyım ? 1 ay önce n11 den ithalatcı garantili almıştım .

aydnm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
xiaomi mi 9t
Konular
1
İp

İPhone 8 plus kullanıyorum. Oyun oynamak içinde yedek olarak mi 8se aldım. Hatta mi 9t almayı düşünüyorum. Performans ve sağlamlık konusunda iphone üzerine tanımam. Ama xiaomi de öyle boş cihaz değil.
yaklaşık bir buçuk aylık kullanım izlenimeme göre telefon oyundu bile ne ısındı ne kastı. şarj süresi performans ekran kalitesi ön arka kamera çekimi (sadece portre modunda ışık azsa pastelli çekmesi dışında) herşeyinden aşırı memnundum cihazın. tek sıkıntı yaşadım . o da bi anda kapandı işte hiç sıkıntı yokken. telefon iade olsa bile aynısının 128 gb lığını almayı düşünüyorum. o fiyatlarda bu telefonun yanından geçecek bir cihaz ben bulamadım. varsa bilen söylesin. Bu cihaz için kafamı kurcalayan tek şey toz ve suya dayanıklılığının olmaması.

Oyla:

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
yaklaşık bir buçuk aylık kullanım izlenimeme göre telefon oyundu bile ne ısındı ne kastı. şarj süresi performans ekran kalitesi ön arka kamera çekimi (sadece portre modunda ışık azsa pastelli çekmesi dışında) herşeyinden aşırı memnundum cihazın. tek sıkıntı yaşadım . o da bi anda kapandı işte hiç sıkıntı yokken. telefon iade olsa bile aynısının 128 gb lığını almayı düşünüyorum. o fiyatlarda bu telefonun yanından geçecek bir cihaz ben bulamadım. varsa bilen söylesin. Bu cihaz için kafamı kurcalayan tek şey toz ve suya dayanıklılığının olmaması.
Teknoloji şans işidir. Aynı modeli aşın yine. Ben bile iPhone kullandığım halde mi9t yada prosunu alıcam.

Oyla:

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
bilgisayara bağladığınızda ses geliyorsa telefon hala açıktır sorun yazılımsal bir kilitlenme olabilir bence her ihtimale karşı şarjı bitene kadar bekleyin bittikten sonra açmayı deneyin

Oyla:

aydnm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
xiaomi mi 9t
Konular
1
bilgisayara bağladığınızda ses geliyorsa telefon hala açıktır sorun yazılımsal bir kilitlenme olabilir bence her ihtimale karşı şarjı bitene kadar bekleyin bittikten sonra açmayı deneyin
bende öyle düşünüyorum ama şarjını bitiremem. şarjı çoktu çünkü. telefon öyle durumdayken o şarjı biteremem. bide telefon tamamen tepkisizdi. şarja takınca şarj ışığı yanmıyordu mesela. garantiye yollamak en mantıklısydı bence. ama ithalatçı garanti olması çok düşündürüyor. gerçek bir servisleri olmadığına eminim

Oyla:

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
bende öyle düşünüyorum ama şarjını bitiremem. şarjı çoktu çünkü. telefon öyle durumdayken o şarjı biteremem. bide telefon tamamen tepkisizdi. şarja takınca şarj ışığı yanmıyordu mesela. garantiye yollamak en mantıklısydı bence. ama ithalatçı garanti olması çok düşündürüyor. gerçek bir servisleri olmadığına eminim
şarjın bitmesi için işlem yapmanıza gerek yok cihaz açık olduğu için full şarjlı olsa bile 2-3 gün içerisinde kendiliğinden bitecektir zaten

Oyla:

aydnm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
xiaomi mi 9t
Konular
1
evet arkadaşlar iade talebim onaylandı. şimdi aynısından mı alsam acaba ya da başka marka önerisi olan var mı ayarlarda? toza dayanıklılığı olmaması beni rahatsız ediyor sadece bu tlefonun

Oyla:

Burak0635

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi5
Konular
2
Her markada sorun var. Önemli olan tamiri ve değişim olması kolay gelsin.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt