Diğer Mi 9 T Pro Ekran Süresi Paylaşımı

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
Miu 11 mi room 11.0.8. İle arasında ki fark nasıl hocam ekran süresi bug vs var mı?
Miui 11 severim ama öyle bir hatası var ki ve düzeltilemeyen bir hata bu. İnstagram video hikaye sorunu. Bundan dolayı kullanmam 11. Eu 11.0.8 kullandım uzun süre şarj süresi aynı hemen hemen benim kullanım tarzım için. Bug var olmaz mı aklıma gelen mesela YouTube video izliyorsun video bitince parlaklığı en düşüğe çekiyor sebepsiz. Sonra tel görüşmesinden sonra da en düşüğe çekiyor. Parlaklık konusunda en büyük sorunlu bence eu 12.0.2, ya ekranı gündüz cepten çıkartırken parlaklık ful kapalı şekilde çıkıyor sonra bekliyorum ki sensörü çalışsın da ekran parlasın, 3 gün duramadım bu romda. Mirooma geçtim bunda öyle bütün sorun yok ama yukarıda belirttiğim ufak sorunlar var. Bir de ahize sesi kısık gelebilir sana belki, UnlnViTeD hocanın ses motorları konusundaki iyileştirmeleri denemen gerekebilir. Kısık gelmezse zaten ona da gerek yok, başka sorun göremiyorum ben şu an. Pubg oynamayı bıraktım. Oyun için sorun olursa cevap veremeyeceğim. Eskiden telefon kötüydü direnirdik. Şimdi de telefon iyi huzurum yok oyun oynamak için.

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
Miui 11 severim ama öyle bir hatası var ki ve düzeltilemeyen bir hata bu. İnstagram video hikaye sorunu. Bundan dolayı kullanmam 11. Eu 11.0.8 kullandım uzun süre şarj süresi aynı hemen hemen benim kullanım tarzım için. Bug var olmaz mı aklıma gelen mesela YouTube video izliyorsun video bitince parlaklığı en düşüğe çekiyor sebepsiz. Sonra tel görüşmesinden sonra da en düşüğe çekiyor. Parlaklık konusunda en büyük sorunlu bence eu 12.0.2, ya ekranı gündüz cepten çıkartırken parlaklık ful kapalı şekilde çıkıyor sonra bekliyorum ki sensörü çalışsın da ekran parlasın, 3 gün duramadım bu romda. Mirooma geçtim bunda öyle bütün sorun yok ama yukarıda belirttiğim ufak sorunlar var. Bir de ahize sesi kısık gelebilir sana belki, UnlnViTeD hocanın ses motorları konusundaki iyileştirmeleri denemen gerekebilir. Kısık gelmezse zaten ona da gerek yok, başka sorun göremiyorum ben şu an. Pubg oynamayı bıraktım. Oyun için sorun olursa cevap veremeyeceğim. Eskiden telefon kötüydü direnirdik. Şimdi de telefon iyi huzurum yok oyun oynamak için.
Hocam buradan mi room stabil sürüm kullandığınızı çıkardım doğru mu? Ben de eu stabil 12.0.3 sürümü kullanıyorum ekran aydınlatma sorunu var mi room stabilde bu sorun yoksa ona geçmeyi düşünüyorum.

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
Hocam buradan mi room stabil sürüm kullandığınızı çıkardım doğru mu? Ben de eu stabil 12.0.3 sürümü kullanıyorum ekran aydınlatma sorunu var mi room stabilde bu sorun yoksa ona geçmeyi düşünüyorum.
Geç geç geç hocam durma. O düzelene kadar küçük sorunları da olsa miroom gayet iyi. Mesela trafikte telefonum çalıyordu güneş ışığının altındayım nihayetinde, ekran simsiyahtı bekliyorum ki parlaklık yükselsinde kim arıyor göreyim, düşün bi de trafikte yaşıyorum bunu, büyük sorundu.

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
Geç geç geç hocam durma. O düzelene kadar küçük sorunları da olsa miroom gayet iyi. Mesela trafikte telefonum çalıyordu güneş ışığının altındayım nihayetinde, ekran simsiyahtı bekliyorum ki parlaklık yükselsinde kim arıyor göreyim, düşün bi de trafikte yaşıyorum bunu, büyük sorundu.
Bilgilendirme için teşekkürler hocam. mi room stabil olanı mı kullanıyorsunuz?

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Telefonu yeni aldik da bu telefonun ekran süresi kaç olmalı? Normal kullanımda 7 saat ekran süresi verdi. Global 12.0.1 sürüm. Ve şarj olurken çok hızlı doluyor, normalden hızlı doluyor gibi geldi. 4 saat 10dk pubg 40-60 FPS HD de oynandı.

Son düzenleme:

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3
Mi room v12 son sürüm stabil ilk şarj. Telefon çekmediği için için çok şarj yedi (pil tasarruf açık) gayet iyi kernelsiz..

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-07-26-18-26-12-489_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-07-26-18-26-12-489_com.miui.securitycenter.jpg
    251,4 KB · Görüntüleme: 77

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
miui 12 çok kötü ya. bazı uygulamalarda sorun çıkarıyor androidin yeni versiyonu olduğundan sanırım uygulamalar optimize edilmemiş

Chatin1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi note3
Konular
1
miui 12 çok kötü ya. bazı uygulamalarda sorun çıkarıyor androidin yeni versiyonu olduğundan sanırım uygulamalar optimize edilmemiş
Miroom da ben çok sorun yaşamadım hangi rom da denediniz siz?

Üst Alt