Rehber Mi 9 T (Orijinal) Fastboot Rom Yükleme

katet766

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kerem
Cihazım
mi 9t
Konular
0
Açılır hocam. İşlemleri dikkatli yapınız.
kusura bakmyın bu saatte rahatsız ediyorum benim indirdiğim dosya davinci_global_images_V10.3.11.0.PFJMIXM_20190802.0000.00_9.0_global_ea6683ef55 bu isimle indi program görmüyor romu

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
kusura bakmyın bu saatte rahatsız ediyorum benim indirdiğim dosya davinci_global_images_V10.3.11.0.PFJMIXM_20190802.0000.00_9.0_global_ea6683ef55 bu isimle indi program görmüyor romu
Görür hocam. Siz seçeceksiniz.

Siluet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi9T
Konular
0
Merhaba
Not catch checkpoint (\$fastboot -s .* lock),flash is not done hatası verdi bende fakat dün geceden beri kapalı olan ve açılmayan telefon açıldı, kurulum falan yaptı.
Tam anlamadım mi flash'ta hata vermesine rağmen telefona yeni rom kurabildim.

muhlis bey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
1
"Cihaz unlocked olduğu için garantide problem olmasın diye bootloader kapamak için rom attım" demişsiniz
Dikkat : Mi Flash programında Clean All and Lock seçeneğini seçerseniz. Telefonun Bootloaderinin kilidi açıksa kilitlenir ve telefon açılmayabilir. O yüzden Clean All seçeneğini seçin. diye uyarmışsiniz. Uyarıyı dikkate alırsak bootloader ı nasıl kapatacağız. Bu işlemi yapmanın ne mantığı var. Açıkçası açık olan bl kilidini bende kapatmak istiyorum. Anladığım kadarıyla siz kapatmışsınız. Biz yapınca sorun olur mu?

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
"Cihaz unlocked olduğu için garantide problem olmasın diye bootloader kapamak için rom attım" demişsiniz
Dikkat : Mi Flash programında Clean All and Lock seçeneğini seçerseniz. Telefonun Bootloaderinin kilidi açıksa kilitlenir ve telefon açılmayabilir. O yüzden Clean All seçeneğini seçin. diye uyarmışsiniz. Uyarıyı dikkate alırsak bootloader ı nasıl kapatacağız. Bu işlemi yapmanın ne mantığı var. Açıkçası açık olan bl kilidini bende kapatmak istiyorum. Anladığım kadarıyla siz kapatmışsınız. Biz yapınca sorun olur mu?
Hocam ben garantili cihazı mi 9 t cihazını kapattım.
Cihaz yurtdışı ise kapatmamanizi öneririm. Olası bir sorunda geri dönüş yapamazsınız.

Üst Alt