Rehber Mi 9 T (Orijinal) Fastboot Rom Yükleme

selimenc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi9t 128gb
Meslek
sağlık
Konular
7
Birşey daha sormak istiyorum twrp felan deniyo bunu yapmama gerek warmı yoksa bu rom yüklemede yüklenecek mi

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Ben twrp kurmayacağım ozaman sadece bu işlemleri yapmam yeterli doğrumudur Nescafe hocam çok teşekkürler ilgi alakanız için bundan snra formun aktif üyelerindenim inşallah
Bu işlem orjinal haline döndürür telefonu..
Telefinunuz orjinal garantili ise ve custom rom yüklemek istiyorsanız twrp şart. Olduğu haliyle kullanmak istiyorsanız harici birşey yükleme yapmanıza gerek yok.
Telefonunuz yurt dışı garantisiz imei işlemli ise twrp olması sizin açınızdan faydalı olur.

agoguzhan06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi9t
Konular
63
Hocam aosp romdan geri mıuı herhangi bi custom roma dönüş yapmak için illa mi flashdanmı geçmek gerekiyor twrpden geçiş yaptım bi sıkını yok ama temiz değilse ona göre mi flashdan geçecem teşekkürler.

aselkom24

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Esnaf
Konular
19
Hocam aosp romdan geri mıuı herhangi bi custom roma dönüş yapmak için illa mi flashdanmı geçmek gerekiyor twrpden geçiş yaptım bi sıkını yok ama temiz değilse ona göre mi flashdan geçecem teşekkürler.
istediğiniz gibi geçebilirsiniz ben garanti olsun diye miflash ile geçiyorum :)

selimenc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi9t 128gb
Meslek
sağlık
Konular
7
Bu işlem orjinal haline döndürür telefonu..
Telefinunuz orjinal garantili ise ve custom rom yüklemek istiyorsanız twrp şart. Olduğu haliyle kullanmak istiyorsanız harici birşey yükleme yapmanıza gerek yok.
Telefonunuz yurt dışı garantisiz imei işlemli ise twrp olması sizin açınızdan faydalı olur.
Cihazım garantili değil yurt dışı cihaz bu işlemleri uygulayarak rom yükledim cihaz normale döndü ama twrp yüklemedim twrp kurmam benim için ne gibi artısı olur kurmasam problem yaşarmıyım?

Üst Alt