MIUI 12 Mi 9 SE - xiaomi.eu MIUI 12 21.01.20 Beta Rom

Ottomanprince

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Mi 9 se
Konular
35
Sabah yedek uygulamaları deniyordum o ara yedek almıştım :D Evet, MiRoom geçiyorum. Cihazı aldığımdan bu yana hep MiRoom kullandım sadece Miui 12 denemek için xiaomi.eu geçmiştim.
Hocam mi room da eu ile aynı miui12 de ikisininde daha çok hatası var çok bug var stabilite yok

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Hocam mi room da eu ile aynı miui12 de ikisininde daha çok hatası var çok bug var stabilite yok
Miroom'un altyapısı eu rom ama bana göre miroom daha iyi. Eu kullanırken ana menü gelmeme gibi sorunlar yaşıyordum, mirooma geçtim daha bir kere yaşamadım

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Miroom'un altyapısı eu rom ama bana göre miroom daha iyi. Eu kullanırken ana menü gelmeme gibi sorunlar yaşıyordum, mirooma geçtim daha bir kere yaşamadım
Miroomda eu gibi güncellemeler üzerine kurunca sorun çıkarıyordu diye hatırlıyorum oluyor mu acaba hala

erayunal26

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eray
Cihazım
LG G3
Konular
4
Son güncellemeyi temiz şekilde kurdum hatalar oldukça az ve stabilite gayet iyi durumda şahsen ben memnunum son güncellemeden ilk betalara göre akıcılık çok artmış durumda kurmak isteyen arkadaşlar kurabilirler :)

Keopsfenks

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Huawei
Konular
1
Güncellemeyi yaptım kurmak isteyen aradaşlar için bu sürümle birlikte kasmalar gitti ufak tefek hatalar hala var ama gönül rahatlığıyla kurabilirsiniz şarj olarak da performans olarak da gayet başarılı ( 7/24 cod mobile oynayan birisiyim )

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Güncellemeyi yaptım kurmak isteyen aradaşlar için bu sürümle birlikte kasmalar gitti ufak tefek hatalar hala var ama gönül rahatlığıyla kurabilirsiniz şarj olarak da performans olarak da gayet başarılı ( 7/24 cod mobile oynayan birisiyim )
Ekran süresi paylaşır mısınız

tbuzunn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tb
Cihazım
Mi note 3
Konular
5
Arkadaşlar uçamayan ve fast bota atmayan twrp var mı