MIUI 12 Mi 9 SE - xiaomi.eu MIUI 12 21.01.20 Beta Rom

serdarbaysu77

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
4
Bazen bluetooth kendiliğinden açılıyor. Acaba arka planda onu açan bir program mı var yoksa bir sorun mu anlamadım. Sizde de oluyor mu ?

farukkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Mi 8 se
Konular
6
Bazen bluetooth kendiliğinden açılıyor. Acaba arka planda onu açan bir program mı var yoksa bir sorun mu anlamadım. Sizde de oluyor mu ?
Şuana kadar bir sorun yaşamadım, sürekli Bluetooth kulaklık kullanıyorum.

Sudafed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emo
Cihazım
S7
Konular
7
Hayat eve sığar programı varsa o yapabiliyor bilginiz olsun.

farukkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Mi 8 se
Konular
6
Hocam merhaba. önceki güncellemenin üstüne mi kurdunuz yoksa sıfırdan temiz kurulum mu yaptınız?
Android 10 dan 11 e geçerken sıfır kurulum yaptım, ondan sonra hep üstüne kurdum.

Quiet

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9SE
Konular
7
Eu romu kuruyorum magisk flashlıyorum, açıyorum ve kurulumu yapıyorum buraya kadar bir sorun yok ama magisk yüklememe rağmen recovery siliniyor ve daha sonra cihaz açılmıyor sürekli fastboot moda atıyor. Saatlerdir farklı farklı yöntemler deniyorum çözemedim neden olabilir?

Quiet

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9SE
Konular
7
Eu romu kuruyorum magisk flashlıyorum, açıyorum ve kurulumu yapıyorum buraya kadar bir sorun yok ama magisk yüklememe rağmen recovery siliniyor ve daha sonra cihaz açılmıyor sürekli fastboot moda atıyor. Saatlerdir farklı farklı yöntemler deniyorum çözemedim neden olabilir?
Sky Hawk ile romu yükledim format data yaptım. Yeniden başlatmadan önce twrp recovery img flashladım bu şekilde düzeldi. img dosyası yerine zip denedim o olmadı aynı sorunu yaşayan arkadaşlara duyurulur.

Quiet

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9SE
Konular
7
Sky Hawk ile romu yükledim format data yaptım. Yeniden başlatmadan önce twrp recovery img flashladım bu şekilde düzeldi. img dosyası yerine zip denedim o olmadı aynı sorunu yaşayan arkadaşlara duyurulur.
Şuan twrp recoverydeyim, başka bir recovery flashlayıp yeniden başlattığım zaman fastboota atıyor. Normal olarak fastboottan recovery yükleyince düzelmiyor sadece tek tıklama aracını kullanarak yaparsam recovery yüklenebiliyor ve fastboota düşmeden cihazı açabiliyorum. Bu hep böyle mi kalacak yoksa güncellemeyle düzelir mi?

lleeoonn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Mi band 2
Konular
0
Android 10 dan 11 e geçerken sıfır kurulum yaptım, ondan sonra hep üstüne kurdum.
teşekkür ederim. bende sıfırdan 21.1.6 betayı kurdum. sonra üstüne 21.1.13 e güncelledim. şu ana kadar bi sıkıntı yaşamadım.

cashflow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
P40Lite-Mi 9 SE
Meslek
Resepsiyonist
Konular
3
Şuan twrp recoverydeyim, başka bir recovery flashlayıp yeniden başlattığım zaman fastboota atıyor. Normal olarak fastboottan recovery yükleyince düzelmiyor sadece tek tıklama aracını kullanarak yaparsam recovery yüklenebiliyor ve fastboota düşmeden cihazı açabiliyorum. Bu hep böyle mi kalacak yoksa güncellemeyle düzelir mi?
Twrp recoveryi fastboot moddan başlatıp romu güncellemek için flashlayıp ondan sonra reboot system demen lazım. eğer telefondan direkt twrpye girip romu flashlarsan bir daha twrpye giremezsin sorun var şu anda. Bilmiyorum bazı kullanıcılar 3.3.2 sürümünde bu sorun yok diyorlar ama ben kullanmıyorum o sürümü. Ayrıca Android 11 henüz daha stabil değil. Ben daha son Android 10 betadayım. Biraz sorunları çözsünler stabilleşsin o zaman geçmeyi düşünüyorum.

Üst Alt