İnceleme Mi 9 SE | Nasıl bilirsiniz ?

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
Ben mi9senin boyutunu çok beğeniyorum onun dışında hiç bir şey için bence mi8den iyi değil mi9se
Kamera olarak her iki cihazıda kullandım mi9 se çok daha güzel kareler yakalıyor emin olabilirsiniz..

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Kamera olarak her iki cihazıda kullandım mi9 se çok daha güzel kareler yakalıyor emin olabilirsiniz..
valla şu yorum iddalı bi yorum hala varsa elinizde mi 8 biraz daha karşılaştırıp test edebilir misiniz. bende dün biraz mi8 mi9se karşılaştırmalarını inceledim youtubedan aynı gibilerdi şaşırdım. mi8 daha iyidir diye tahmin ediyodum çünkü.

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
valla şu yorum iddalı bi yorum hala varsa elinizde mi 8 biraz daha karşılaştırıp test edebilir misiniz. bende dün biraz mi8 mi9se karşılaştırmalarını inceledim youtubedan aynı gibilerdi şaşırdım. mi8 daha iyidir diye tahmin ediyodum çünkü.
Maalesef bugün sattım mi 8 i emin olun bence çok daha iyi 9 se

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Maalesef bugün sattım mi 8 i emin olun bence çok daha iyi 9 se
güzel güzel bu aradığım bi kullanıcı yorumuydu :D ne dxomarkta nede gsmarenada kamera kıyasında mi9 se yok çünkü. elimdeki huawei p20 satıp aldım ben mi 9 se yi 2 güne gelir bi aksilik olmaz ise o yüzden merak ediyordum hangi cihaza eşdeğer bi kamera performansının olduğunu

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
güzel güzel bu aradığım bi kullanıcı yorumuydu :D ne dxomarkta nede gsmarenada kamera kıyasında mi9 se yok çünkü. elimdeki huawei p20 satıp aldım ben mi 9 se yi 2 güne gelir bi aksilik olmaz ise o yüzden merak ediyordum hangi cihaza eşdeğer bi kamera performansının olduğunu
Mi 8 den aşağı kalır hiçbir yanı yok bence sony 48 mp çok iyi iş çıkarıyor ultra geniş açı ile bir tık daha önde kullanınca anlıcaksınız emin olun şimdiden hayırlı olsun

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular