Sohbet Mi 9 se Kullanıcı Yorumları

Sandocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
46
Telefonu ilk aldığım da kamerası gayet güzeldi. Güncelleme geldikçe foto çekim kalitesi düştü, bu herkeste aynı mı? Ciddi ciddi cihaız değiştirmeyi düşünmeye başladım.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Arkadaşım Ayarlar Uygulamaları yönet de ordan kamerayı seç verileri temizle de. Tüm verileri temizleyi seç. Düzelirse bizede yaz da emsal olsun diğer kullanıcılara

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Telefonu ilk aldığım da kamerası gayet güzeldi. Güncelleme geldikçe foto çekim kalitesi düştü, bu herkeste aynı mı? Ciddi ciddi cihaız değiştirmeyi düşünmeye başladım.

Hangi rom ve sürümünü kullanmaktasınız ? Bunu da belirtirseniz daha iyi cevaplar gelecektir sanırsam.

Solak17

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
19
Yıllar sonra yaklaşık 10 yıl aradan sonra iPhone dan Android'e geçiş yaptım, ilk başlar gayet güzeldi ama güncelleme gele gele kamera performansı gözle görülür derecede değişti. Cihaz da stock rom kullanıyorum. Çok fazla oynamak,rom değiştirmek istemiyorum hem zamanım yok hemde tekrar program kur ayarla falan bizden artık geçti:)

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Yıllar sonra yaklaşık 10 yıl aradan sonra iPhone dan Android'e geçiş yaptım, ilk başlar gayet güzeldi ama güncelleme gele gele kamera performansı gözle görülür derecede değişti. Cihaz da stock rom kullanıyorum. Çok fazla oynamak,rom değiştirmek istemiyorum hem zamanım yok hemde tekrar program kur ayarla falan bizden artık geçti:)

Hocam o zaman ilk aldığınız rom olan 10.2.2 sürüme mi Flash ile geçin ve bir daha güncelleme yapmayın olur biter.

Daha önce de yazdım Xiaomi kullanmak isteyen muhakkak Twrp,Mi Flash,rom,root bu işleri bilecek yada kutudan çıktığı sürüm ile devam edecek...

Solak17

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
19
Hocam o zaman ilk aldığınız rom olan 10.2.2 sürüme mi Flash ile geçin ve bir daha güncelleme yapmayın olur biter.

Daha önce de yazdım Xiaomi kullanmak isteyen muhakkak Twrp,Mi Flash,rom,root bu işleri bilecek yada kutudan çıktığı sürüm ile devam edecek...
İyi de hocam daha 4 aylık cihaz bu hadi 1.5 2 yıl geçse üstünden tamam diyeceğim de bu kadar kısa sürede performans düşüşü olmamalıydı Xiaomi evet ucuz cihaz satıyor ama çokta arkasın da durmuyor sanırım.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
İyi de hocam daha 4 aylık cihaz bu hadi 1.5 2 yıl geçse üstünden tamam diyeceğim de bu kadar kısa sürede performans düşüşü olmamalıydı Xiaomi evet ucuz cihaz satıyor ama çokta arkasın da durmuyor sanırım.

Geçen ayın amiral gemisi bu ayın balıkçı teknesi oldu hocam. Bu Apple değil ki yıllık cihaz çıkarsin. Belki siz aldığınız da 9T modeli yoktu ama şu an 9T Pro çıktı hatta Lite modeli de göz kırpıyor :)

Solak17

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
19
Geçen ayın amiral gemisi bu ayın balıkçı teknesi oldu hocam. Bu Apple değil ki yıllık cihaz çıkarsin. Belki siz aldığınız da 9T modeli yoktu ama şu an 9T Pro çıktı hatta Lite modeli de göz kırpıyor :)
Doğru söylüyorsunuz hocam, hiç Apple dan transfer olmayacaktık Android'e, macera aradık resmen. Buda kulağımıza küpe olsun tekrar ben iPhone döneyim yavaştan.

kdr_87

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
KADİR
Cihazım
xiomi mi5s
Konular
0
Bu cihazda da sorun yasamayan yok arkadas yazilimdan midir donanimindan midir anlamadim.

Solak17

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
19
Bu cihazda da sorun yasamayan yok arkadas yazilimdan midir donanimindan midir anlamadim.
Parmak izi sensörü tam bir rezalet. Adam gibi çalıştığına hiç rastlamadım.

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Parmak izi sensörü tam bir rezalet. Adam gibi çalıştığına hiç rastlamadım.

Ben gayet memnunum, ilk başlarda inanılmaz yavaş ve kötü gelmişti ama zamanla daha iyi oldu. Parmak izinde her açıdan okutmak çok önemli. Yine de donanımsal olarak fiziksel tuşa göre yavaş tabi.

Üst Alt