Sohbet Mi 9 se Kullanıcı Yorumları

Huseyiny2099

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi 8 se
Konular
17
Ben anlamadım bazı mi 9se ler normal kimiside çok şarj gidiyor neye göre yapıyor adam mı seçiyor bilemedim

ArsenicW

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bilişim
Konular
3
Mi 9 se mevxut. Şu ana kadar masik, eu stabil, eu beta, mi global, mi global beta, eea, mi room hepsini denedim. Masik gerek batarya gerekse de perormans olarak önde gidiyor. 4 GB boş ram gördüğüm tek rom. Tavsiye edebilirim.

Holydao

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
1
Mi 9 se mevxut. Şu ana kadar masik, eu stabil, eu beta, mi global, mi global beta, eea, mi room hepsini denedim. Masik gerek batarya gerekse de perormans olarak önde gidiyor. 4 GB boş ram gördüğüm tek rom. Tavsiye edebilirim.
Mi room'un hangi versiyonunu denediniz? Birkac gundur ben dahil 5-6 kisi gordum mi room yuklemede basarisiz olan. Belli ki ya genel yapilan bir hata var ya da indirdigimiz versiyonda sikinti var.

Bu arada simdiye kadar gordugum mi room'a karsi masik oneren ilk kisisiniz :) Genel de herkes mi room'u ovuyor.

Bir de masik veya mi room'da 4 kademeli ses ayari var mi? Yani medya, alarm, bildirim ve cagri olacak sekilde secilebiliyor mu? Bildirim sesini kapatip, cagrilarin acik olmasina ihtiyacim var da... Sirf bu sebeple rom degistirebilirim, eu beta'daki tek eksigim bu, yoksa gayet guzel bence.

ArsenicW

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bilişim
Konular
3
Mi room'un hangi versiyonunu denediniz? Birkac gundur ben dahil 5-6 kisi gordum mi room yuklemede basarisiz olan. Belli ki ya genel yapilan bir hata var ya da indirdigimiz versiyonda sikinti var.

Bu arada simdiye kadar gordugum mi room'a karsi masik oneren ilk kisisiniz :) Genel de herkes mi room'u ovuyor.

Bir de masik veya mi room'da 4 kademeli ses ayari var mi? Yani medya, alarm, bildirim ve cagri olacak sekilde secilebiliyor mu? Bildirim sesini kapatip, cagrilarin acik olmasina ihtiyacim var da... Sirf bu sebeple rom degistirebilirim, eu beta'daki tek eksigim bu, yoksa gayet guzel bence.

Merhaba. Mi Room 9.8.1 denemiştim. O zamanlar Eu 10.3.3 stable versiyondan o Roma geçmştim. Masik 4 kademeli ses seçeneği mevcut. Şu an masik 6.7 için de GPS sorunu yaşıyorum. Konum bulmuyor belki bir hata yapıyorumdur emin olmam gerek. Yeni sürümleri denemedim Mi Room için şu an belki de daha başarılıdır o yüzden kesin olamam ancak eski versiyona göre Masik şu an benim için en iyisi olmakta.

Solak17

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
19
Telefonu ilk aldığım da kamerası gayet güzeldi. Güncelleme geldikçe foto çekim kalitesi düştü, bu herkeste aynı mı? Ciddi ciddi cihaız değiştirmeyi düşünmeye başladım.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Telefonu ilk aldığım da kamerası gayet güzeldi. Güncelleme geldikçe foto çekim kalitesi düştü, bu herkeste aynı mı? Ciddi ciddi cihaız değiştirmeyi düşünmeye başladım.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cihaz değil rom degistireceksiniz...

Üst Alt