Sohbet Mi 9 se Kullanıcı Yorumları

colins

Sch
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Colins
Cihazım
Mi 9se
Konular
4
Bu paylaşımı yaptığından beri deneme yapıyorum hocam aynen dediğiniz gibi olay, 4G çekiminde sıkıntı yok bağlantım var volte de kullanıyorum yanlız Bursa şehir merkezinde yim, 4G sürekli band 3 ile bağlanıyor band 20 gitti maalesef.

Dediğiniz gibi 4g gostersede band 3 üzerinden bağlanıyor. Çözüm araiyorlarmis, ins tez bulurlar.

mahmutuslu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
MI 6
Konular
3
Bu paylaşımı yaptığından beri deneme yapıyorum hocam aynen dediğiniz gibi olay, 4G çekiminde sıkıntı yok bağlantım var volte de kullanıyorum yanlız Bursa şehir merkezinde yim, 4G sürekli band 3 ile bağlanıyor band 20 gitti maalesef.
Özellikle benim gibi çift hat kullanan kişilerde de 2. Hat daha kötü şebeke sorunu oluşuyor 2. Hatta

magicli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Pocophone F1
Konular
3
arkadaşlar cihazda cep modu var mı,yok mu bulamadım bir türlü bazen cebimden çıkarırken yanlış şifre 30 saniye sonra deneyin diyor.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28

AndroKiller

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
s3 mini
Konular
42
band 20 sadece 4g ile mi alakalı ben 3g de kullandım şimdiye tüm telefonları gerek duymadım 4g ye wp giriym yeter işim yok 4 g ile bi sıkıntı çıkarmı

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
band 20 sadece 4g ile mi alakalı ben 3g de kullandım şimdiye tüm telefonları gerek duymadım 4g ye wp giriym yeter işim yok 4 g ile bi sıkıntı çıkarmı
band20 lte ile alakalı 3g de zaten band 20 yok cihazın. çok büyük bi sıkıntı değil aslında buda. heleki benim gibi 4g ye ayda yılda 1 defa alan biriyseniz :D süreki 4g de kullanan birisi için sıkıntı şarj daha çok gidebilir çekim gücü düşebilir. ama 4g nadiren açan biri için sıkıntı yaratmaz band20 olmaması. ben band20 olmayan mi note3 de kullandım ordan biliyorum.

ben bazen 2g de bile kullanıyorum telefonu sadece wp bakacaksam. bulunduğum yerde çok rezil çekim gücü şarj çabuk bitiyor çünkü

Son düzenleme:

magicli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Pocophone F1
Konular
3
Ayarlar dan tüm verileri sil (fabrika ayarlarına sıfırla) yapsam orjinal imeiye geri döner mi ?

AndroKiller

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
s3 mini
Konular
42
Ayarlar dan tüm verileri sil (fabrika ayarlarına sıfırla) yapsam orjinal imeiye geri döner mi ?
mantıklı bi soru hocam şuan bede merak ettim :/ sonuçta pasaport işli değil cihazlar

abdew

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
2
Bu malum işlemi uzaktan yapabilecek bir arkadaş var mı acaba?

Üst Alt