Sohbet Mi 9 se Kullanıcı Yorumları

Thief.

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Cihad
Cihazım
Mi 9 Se
Meslek
Art Direktör
Konular
11

onat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onat
Cihazım
POCO F2 Pro
Konular
4
Mi 9 se atılan imeilerin uçma durumu vardi. ? Bu durum hala devam ediyormu. Repair ile atılmış IMEI rom değişince ucuyormu ?
Twrp ile eu da atıldı, beğenmedim fastboot üzerinden eea global e geçtim onda da ufak bug lar var, yine fastboot üzerinden normal globale geçtim tüm güncellemeleri de yaptım hâlâ düşmedi, orijinal recorevy den hard reset yapar iseniz tüm particion ları siliyor o zaman düşüyor.

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Twrp ile eu da atıldı, beğenmedim fastboot üzerinden eea global e geçtim onda da ufak bug lar var, yine fastboot üzerinden normal globale geçtim tüm güncellemeleri de yaptım hâlâ düşmedi, orijinal recorevy den hard reset yapar iseniz tüm particion ları siliyor o zaman düşüyor.
Eyvallah hocam. Şey soracam twrpden format data yapıncada silinmiyor yani dimi

onat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onat
Cihazım
POCO F2 Pro
Konular
4
Eyvallah hocam. Şey soracam twrpden format data yapıncada silinmiyor yani dimi
Yok hocam silinmiyor bu cihazdan 3 adet aldık arkadaşlar ile ilk kendimi kurban ettim :) ne yaptıysam düşmedi, herkesi geçirdik globale tek tek, dediğim gibi sadece orijinal recorevy ekranında hard reset yapar iseniz düşüyor, twrp de istediğin kadar format data yap sorun yok.

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Yok hocam silinmiyor bu cihazdan 3 adet aldık arkadaşlar ile ilk kendimi kurban ettim :) ne yaptıysam düşmedi, herkesi geçirdik globale tek tek, dediğim gibi sadece orijinal recorevy ekranında hard reset yapar iseniz düşüyor, twrp de istediğin kadar format data yap sorun yok.
Tamam hocam teşekkür ederim. En yakin zaman da inşallah gececegim bende 9 se ye :) :D

onat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onat
Cihazım
POCO F2 Pro
Konular
4
Tamam hocam teşekkür ederim. En yakin zaman da inşallah gececegim bende 9 se ye :) :D
Hayırlısı olsun hocam güzel cihaz bir aydır kullanıyorum memnum kaldım tavsiye ederim.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
telefonda 3 ayrı pil tasarrufu için yer var. sizcede bu kadar çok olması fazla ve gereksiz değil mi? yada ben mi bilmiyorum kullanmasını

ilk fotoek ayarlar-gizlilik-özel uygulama erişimi-pil optimizasyonu
iki ve üçüncü fotolar ayarlar pil kısmının.
dördüncü fotoya ayarlardan pil yaznca giriliyor yada bildirim çubuğundan pil tasarrufundan.
varmı buraları kurcalayan :)

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Hayırlısı olsun hocam güzel cihaz bir aydır kullanıyorum memnum kaldım tavsiye ederim.
Valla hocam mi max2 den geçmeyi düşünüyorum. Yanında iyi bir powerbank buluncuda inşallah :D

onat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onat
Cihazım
POCO F2 Pro
Konular
4
Valla hocam mi max2 den geçmeyi düşünüyorum. Yanında iyi bir powerbank buluncuda inşallah :D
Hocam batarya Max 2 den sonra üzer seni :) 1 günü çıkarıyor bende fazla yoğun kullanmıyorum ama

Üst Alt