Soru Mİ 9 SE Kronik sorun var mı yok mu?

beyefend

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kafkef
Cihazım
İphone
Konular
8
Yakında telefonu almayı planlıyorum bana kayıtsız telefon almak mantıklı gelmiyor zaten burada okuyorum kayıtsız alan herkes sürekli bir problemle uğraşıyor bence para verip rezil oluyorlar neyse birazda teknoloji bu şans işi diyip geçelim.

Merak ettiğim konu bu telefonun kronik sorunları gerçekten var mı yoksa telefona çeşitli yazılımlarla orijinali bozulduğu için mi bu problemler oluşuyor.

Resmi ithalat ya da xiaomi Türkiye garantili cihazlarda da bu problemler mevcut mu. Kullanan Mi 9 se ve forum severler cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Bu arada mi 9t de dikkatimi çekiyor boyut itibariyle se ye aşık oldum sanırım. T ikinci plan.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Yazılımsal sorunlar dışında bende hiç bi sorunla karşılaşmadım. Ama bence mı9 t ye bak kucuk ekran şart değilse. Bataryası daha büyük. Bu telefona yarın gelen guncellemeler ıle bataryası daha az gıtmeye başlar. Onun dısında telefon ılerıde de her türlü götürür tek sıkıntısı uzun vadede bataryası olabilir

Oyla:

DiamonD

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9 SE
Meslek
İşçiyiz gardaş
Konular
10
Valla hocam garantisiz alırsan şebeke sorunuyla, imeile, romla uğraşır durursun. Al garantili global kararlı romla cihazın keyfini çıkar.

Oyla:

evliyacelebi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Evliya
Cihazım
Moto G5s Plus
Konular
0
Telefonu araştırıyorum. Amoled ekranıyla ilgili çok fazla sorun görüyorum, ghost touch özellikle. Ama burda sizler cihazda kronik sorun yok demişsiniz. Ekranda gerçekten problem yoksa almayı düşünüyorum. Uzun süre kullanıp ekranla ilgili sıkıntı yaşayanlar ya da yaşamayanlar yardımcı olabilirse sevinirim.

Oyla:

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Tek sim le bana 20 gitmiyor bu arada.
Mi 9 SE. Tasarım ve boyut olarak efsane bataryası kötü gitse de hızlı şarjı arayı kapatıyor. Kamerası 9T den daha iyi. Fotoğraf konusunda.

Oyla:

evliyacelebi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Evliya
Cihazım
Moto G5s Plus
Konular
0
Tek sim le bana 20 gitmiyor bu arada.
Mi 9 SE. Tasarım ve boyut olarak efsane bataryası kötü gitse de hızlı şarjı arayı kapatıyor. Kamerası 9T den daha iyi. Fotoğraf konusunda.

ekranda ghost touch, ölü piksel gibi sıkıntılar yaşadınız mı hocam?

Oyla:

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Mi9 Se yi baya kullandım hiçbir kronik sorunla karşılaşmadım, ekranı ilk günki gibi temiz ghost touch yada burn-in le karşılaşmadım.

Oyla:

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Ben de uzun zamandır kullanıyorum. 3 farklı cihaz kullandım Mi 9 SE hiçbirinde bir sorun yaşamadım sadece batarya az gidiyor bilginiz olsun.

Oyla:

ForzaJuve69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2
Telefonu araştırıyorum. Amoled ekranıyla ilgili çok fazla sorun görüyorum, ghost touch özellikle. Ama burda sizler cihazda kronik sorun yok demişsiniz. Ekranda gerçekten problem yoksa almayı düşünüyorum. Uzun süre kullanıp ekranla ilgili sıkıntı yaşayanlar ya da yaşamayanlar yardımcı olabilirse sevinirim.
Daha önceleri ses konusunda bazı sıkıntıları mevcuttu. Kablolu kulaklıkla müzik dinlerken bazen ses bozularak kayboluyordu. Birkaç defa tak çıkar yapınca düzeliyordu. Hatta müzik dinlerken Instagram DM lere girince bahsettiğim sorun direk ortaya çıkıyordu. Aynı zamanda telefonla konuşurken ara ara ahizede hışırtılı bi ses geliyor ve devamında ses komple gidiyordu. Telefonu kapatıp açınca düzeliyordu bu sorun. Ama son Miui12 güncellemesiyle birlikte bu sesle ilgili sorunlar ortadan kalktı. Telefonu kullanmaya başlayalı yaklaşık 1 yılı oldu. Ekran konusunda herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Aklıma gelen öyle kronik bi sorunda yok şuan için. Eğer ekran boyutlarını sevdiyseniz cidden sizi memnun edecek bi cihaz bu açıdan. Ama daha büyük bataryalı bi cihaz tercih edebilirsiniz tabi. Çoğu zaman günü kurtarsa da bazen yarı yolda bırakabiliyor.

Oyla:
Üst Alt