Çözüldü Mi 9 SE - Kasa eğik mi

Ayyıldız

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mİ 8 LTE
Konular
18
Hocam yanlışınız var. Cihaz cepte baskıya magruz kalırsa gayet yamulur. Bu xiaomi için değil tüm cihazlarda olur. İphone da bile bu tarz şikayetler oldukça fazla
Anliyorum ama arkadastaki yamulma normal degil ortadan yamulmus alet.

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
Orda cihazı beraber açıp yamukluğuna dikkat etmediyseniz iş işten geçmiş ben olsam ben de almam haklı olarak adam nerden bilsin belki telefonu arka cebinize koydunuz geri veriyorsunuz sıkıntılı durum

Ayyıldız

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mİ 8 LTE
Konular
18
Orda cihazı beraber açıp yamukluğuna dikkat etmediyseniz iş işten geçmiş ben olsam ben de almam haklı olarak adam nerden bilsin belki telefonu arka cebinize koydunuz geri veriyorsunuz sıkıntılı durum
Hocam siz cihaz aldinizda yamuk mu diye bakiyonuz mu? Yaa boyle bisi mumkun mu? Satici celatini actiginda ne dedi bakin cihazda yamukluk yok mu dedi.

judqelion

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Şafak
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
3
Hocam yanlışınız var. Cihaz cepte baskıya magruz kalırsa gayet yamulur. Bu xiaomi için değil tüm cihazlarda olur. İphone da bile bu tarz şikayetler oldukça fazla

üstteki yorumumu okuyun. baskı olacak olsa zaten ağzımı açmam ben
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

yukarıdaki yorumum "
birlikte açtık adamla. ki pazar günü aldım saat 6 gibi. çalıştığım yerde telefon yasak zaten telefon cebimde günde toplasan 1 saat duruyor. yan çizerse bilmiyorum ne yapacağımı...

* dün de yazdım yamuk duruyor cihaz diye. üretimi böyle dedi bana. 2 günde eğdiğimi iddia edemez zaten kimse "

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
Hocam siz cihaz aldinizda yamuk mu diye bakiyonuz mu? Yaa boyle bisi mumkun mu? Satici celatini actiginda ne dedi bakin cihazda yamukluk yok mu dedi.
Evet bakıyorum? İmeisine dış kasasına, romuna herşeyine dikkat ederim alırken hem ben zor duruma düşmek istemem hem satıcı?

judqelion

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Şafak
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
3
Evet bakıyorum? İmeisine dış kasasına, romuna herşeyine dikkat ederim alırken hem ben zor duruma düşmek istemem hem satıcı?

yahu jelatini beraber açtığım cihaza neden bakayım yamuk mu diye?

iphone 6 lar ilk seride yamulurken kim bilip baktı?

oldu ki 2 günlük cihazı cebimde 1 saat bile zor tutmuşken nasıl yamultabilirim. bakın 2 günlük cihaz

judqelion

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Şafak
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
3
Hocam siz rahat olun oyle bisi diyemezler tuketici haklarina gidersiniz. O yamukgu kontrol etmek sizi goreviniz degil.
iyi de semers falan fatura kesmiyor ki cihazlara, pos cihazları da yok nasıl kanıtlayacagım yan çizerse

Ayyıldız

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mİ 8 LTE
Konular
18
iyi de semers falan fatura kesmiyor ki cihazlara, pos cihazları da yok nasıl kanıtlayacagım yan çizerse
Hmm ozaman baska gocam tyketici haklarina filanda gidemezsiniz aranizda halletmelidiniz adam olmaz derse de siz bisi diyemezsiniz iste garantili ve faturali telefon burda + aliyor. Çogu kisi telefonu alir cizik varmi diye bakar cihazi kontrol edip kullanmaya devam eder bu gibi insanlara garanti ve fatura sart birsey oldu mu savunazsiniz kendinizi.

judqelion

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Şafak
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
3
Hmm ozaman baska gocam tyketici haklarina filanda gidemezsiniz aranizda halletmelidiniz adam olmaz derse de siz bisi diyemezsiniz iste garantili ve faturali telefon burda + aliyor. Çogu kisi telefonu alir cizik varmi diye bakar cihazi kontrol edip kullanmaya devam eder bu gibi insanlara garanti ve fatura sart birsey oldu mu savunazsiniz kendinizi.

sahibinden üzerinden yazdım cevap bekliyorum. elimdeki tek kanıt sahibinden üzerinden aldığıma dair mesaj..

Üst Alt