Çözüldü Mi 9 SE - Kasa eğik mi

shuj

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
656
Tanju
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
www.instagram.com/shuttersound_tr
Cihazın fabrika çıkışlı hatalı olduğunu sanmıyorum sonucta çerçeve metal CNC de işleniyor . Cihazlar Türkiye'ye geldiğinde IMEI işlemleri için açıklıyorlar diye biliyorum Beki o sırada olmuş olabilir veya arkasında Ce damgası var ise onu basarken de olmuşlardır. Olacak ya işte kaçınılmaz geçmiş olsun inşallah bir çözüme kavuşur

abdew

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Recep
Cihazım
Mi 9T
Hemen telefonuma sarıldım ancak bende problem yokmuş. Geçmiş olsun umarım sorun tatlıya bağlanır.

Wisenky

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Bilgehan
Cihazım
Mi 6
Cidden yamukmuş hocam yorumları okumadan önce dedim nasıl mümkün olabilir diye ama hepinize katılıyorum

judqelion

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Şafak
Cihazım
Mi 9 SE
Şu an yoldayim. Sorun varsa dubaiye geri gondeririz dedi telefonda. Pek icime sinmedi ama bakalim. Haber ederim iki uc saate herkesi. hayirlisi insallah

sese61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Selçuk
Cihazım
Redmi Note 3
Cok geçmiş olsun. Ben hayatta bakmam cihaz alırken. Kim bakar yahu sıfır telefona egik mi değil mi diye ? Topladan 3-5 kisi ancak bakar. Ki sıfır telefonun egik olmasi cok cok cok nadir birşey. Ancak basiniza gelmiş. Bundan sonra ben de bakacağım Bu arada son durumu da yazarsiniz buraya.

hasanbasdereli

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
hasan
Cihazım
Note 6 Pro
'garantili olsa değişim yaparlar bu şekilde zor' diyen arkaşlar bence asıl bu şekilde kolay olur sebebi ise; o telefoncu bu cihazda sorun varsa ve işi bilen akıllı bir esnaf ise bu cihazı değiştirir. çünkü kayıt dışı vergisiz kaçak telefon satıyor. yasal merciler ile muhatap olmak istemez. ki durumun bu aşamaya bile geleceğini zannetmiyorum bence zorluk çıkarmadan yenisini verecekler..

Üst Alt