Yardım mi 9 se hayalet dokunuş(ghost touch)

ASIF07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enes
Cihazım
mi 9 se
Konular
1
2 haftadır Ghost Touch sorunuyla karşı karşıyayım. Genel bir sıkıntı mı var? Güncelleme ile sorun çözülebilir mi? Sürekli olmuyor fakat sık aralıklarla oluyor.

anemoS34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 9SE
Konular
17
Ekrandaki elektriksel alan ile ilgili sorun olabilir daha çok bozuk şarj cihazı ile şarj edildiğinde bu sorun olabiliyor .Benim başıma Oneplus 1 cihazı varken gelmişti bir türlü düzelmemişti en son artık cihazı gözden çıkarttığım sırada bir olay denedim (Sorumluluk size ait) çakmak manyetosuyla ekranın çeşitli yerlerine ve usb şarj soket girişindeki metal kısımlara birkaç kez elektrik verdim ve cihaz dondu sonrasında reset yapınca inanılmaz şekilde düzelmişti.Bu olayı deneyin demiyorum cihaza bişey olursa sorumluluk kabul etmem ama daha iyi bilen arkadaşlar varsa da bu çözümün "varsa" bilimsel detayını açıklayabilirler.Benim aklıma youtube da izlediğim bir videodan sonra böyle yapmak gelmişti.

aynı problem benim telefondada vardı bahsettiğiniz çözümü bi kaç youtube videosunda gördüm ama bana trolmüş gibi geldi :)) sizde burda yazınca denemeye karar verdim kasaya ve ekrana bahsettiğiniz şekilde uyguladım ve dünden beri problemi yaşamıyorum. işe yaradı gibi gözüküyor. inşallah tekrarlamaz. teşekkür ederim bu arada :)

Oyla:

ASIF07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enes
Cihazım
mi 9 se
Konular
1
aynı problem benim telefondada vardı bahsettiğiniz çözümü bi kaç youtube videosunda gördüm ama bana trolmüş gibi geldi :)) sizde burda yazınca denemeye karar verdim kasaya ve ekrana bahsettiğiniz şekilde uyguladım ve dünden beri problemi yaşamıyorum. işe yaradı gibi gözüküyor. inşallah tekrarlamaz. teşekkür ederim bu arada :)
Bİz de deneyelim o zaman. Çünkü telefon elimizde kaldı. Yapacak bir şey yok.

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Oyla:

78erhan78

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
xiaomi mi4
Konular
4
Benim alamadığım bu sorunu nasıl anlıyorsunuz bendede arada bir swiftkey klavye kendini aşağı alıyor diyorum acaba biyer mi dokunuyor siz nasıl anlıyorsunuz hayalet dokunuş oldugunu cihazda kendi kendine menüye basıyor sayfamı geçiyor

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Benim alamadığım bu sorunu nasıl anlıyorsunuz bendede arada bir swiftkey klavye kendini aşağı alıyor diyorum acaba biyer mi dokunuyor siz nasıl anlıyorsunuz hayalet dokunuş oldugunu cihazda kendi kendine menüye basıyor sayfamı geçiyor

YouTube arama kısmına " Xiaomi Ghoust Touch" yazın çıkan videoları izleyin...

Oyla:

mtunc52

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
1
Cihazınızın modeli neydi sorunun çözüldüğüne sevindim

Oyla:

anemoS34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 9SE
Konular
17
Cihazınızın modeli neydi sorunun çözüldüğüne sevindim
cihaz mi9 se'di ama belli bi süre sonra sorun tekrarlamaya başladı. tekrar aynı uygulamayı yaptım düzeldi ve bi süre sonra tekrar tekrarladı yani kalıcı bir çözüm olmadı benim için açıkçası, ama bazı arkadaşlarda işe yaramış yapınca düzeldi ve bir daha tekrarlamadı dediler. Bende bununla uğraşmak yerine takas yoluyla mi 9t aldım.

Oyla:
Üst Alt