Yardım mi 9 se hayalet dokunuş(ghost touch)

ASIF07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enes
Cihazım
mi 9 se
Konular
1
2 haftadır Ghost Touch sorunuyla karşı karşıyayım. Genel bir sıkıntı mı var? Güncelleme ile sorun çözülebilir mi? Sürekli olmuyor fakat sık aralıklarla oluyor.

ASIF07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enes
Cihazım
mi 9 se
Konular
1
Arkadaşlar lütfen yardımcı olun. Şimdi elimde yurt dışından getiren arkadaşlardan aldığım Xiaomi Mi 9 Se var. Bu üründe ara ara ghost touch sorunuyla karşılaşıyorum. Aldığım yer ekran değişimi diyor ve bu ekranı benim almam gerektiğini söylüyor. Ben şimdi ne yapayım? Xiaomi Türkiye teknik servis bana yardımcı olur mu? Ne yapmamı önerirsiniz? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Oyla:

mtunc52

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
1
Başka çaren yoksa dediğimi denermisin cihaza bişey olmaz büyük ihtimalle, zaten alt tarafı çakmak manyetosudur zararlı bir akım vermiyorsun geçici şoklama gibi bişey oluyor ama dediğim gibi son çare olarak düşün.

Oyla:

ASIF07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enes
Cihazım
mi 9 se
Konular
1
Başka çaren yoksa dediğimi denermisin cihaza bişey olmaz büyük ihtimalle, zaten alt tarafı çakmak manyetosudur zararlı bir akım vermiyorsun geçici şoklama gibi bişey oluyor ama dediğim gibi son çare olarak düşün.
Deneyeceğim çok teşekkürler.

Oyla:

alpercaglar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Mi5
Konular
2
Arkadaşlar merhaba ben telefonu koray selduman'dan almıştım. Ghost touch için yanına gittim kendisi üstüne para verip mi9t almamı sağladı. Başka telefonum yoktu yedek telefonda verdi. 3 ay garanti veriyormuş öneririm

Oyla:

ASIF07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enes
Cihazım
mi 9 se
Konular
1
Arkadaşlar merhaba ben telefonu koray selduman'dan almıştım. Ghost touch için yanına gittim kendisi üstüne para verip mi9t almamı sağladı. Başka telefonum yoktu yedek telefonda verdi. 3 ay garanti veriyormuş öneririm
Büyük hareket. Tebrik ediyorum arkadaşı.

Oyla:

test6012

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
test
Cihazım
xiaomi mi 9 se
Konular
1
xiaomi mi 9se aldık garantisiz ghost touch çıktı. yabancı forumlarda bir çözüm göremedim. ekran değişimi yapan yer yok gibi birşey. zaten 1200 tl civarında para direk çöp oldu. alacak arkadaşlar on kez düşünsün derim.

Oyla:

AndroKiller

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
s3 mini
Konular
42
xiaomi mi 9se aldık garantisiz ghost touch çıktı. yabancı forumlarda bir çözüm göremedim. ekran değişimi yapan yer yok gibi birşey. zaten 1200 tl civarında para direk çöp oldu. alacak arkadaşlar on kez düşünsün derim.
hocam bu sorun direk cihazı elinize aldığınızda anlayabiliyomusunuz yoksa belli bir süre geçincemi ortaya çıkıyor??

Oyla:

alpercaglar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Mi5
Konular
2
Benim aldığım satıcı gibi belli bir süre garanti veren satıcıları tercih edin. Mi9 se biraz sorunlu bir telefon çıktı. Mi9 T modeline geçtim

Oyla:
Üst Alt