Rom [GRUS] Mi 9 SE HavocOS 3.2 [10.0] [OFFICIAL] [24.02.20]

aslanalperh

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
15
Muradovs keşke şu haberi vermeseydin de sürpriz olsaydı. Şimdi bizim gibi deli birkaç insan sürekli sayfa yenileyecek. :D

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Muradovs keşke şu haberi vermeseydin de sürpriz olsaydı. Şimdi bizim gibi deli birkaç insan sürekli sayfa yenileyecek. :D
Sayfayı yenilemeyin hocam ben test ettikten sonra rom resmi olarak paylaşılacak. Benim profilimi yenileyebilirsiniz ama. haha-- Çıktığı an ortalığı yıkacam bu konu üzerinden değiştiririm yeni rom'u. :D

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Beklemedeyizzz hocam. İnşallah. En kısa sürede çıksın bitsin bu çile. :) Sizi etiketlemeyi unutmuşum. :D
Çıksa da bitmez Hocam sizin bu çile haha-- Sizin için romlar çileden çok bir keyif bence.inlove~~

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Olsun hocam çıksında kurtulalım ya söz değiştirmicem rom artık yeter. :D
HavocOS çıktı kurdunuz, 10 gün sonra şöyle güzel bir crDroid ya da Masik gibi romların güncellemesi geldi, tepkiniz ne olacak? giggle~~

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Ben çok rom seçeneği arasında kaldım ne yapsam diye düşünüyüroum Mi room miui 11 var, Masik X e de gelebilirim miui 10, miui 10 eu var her zaman ki gibi, Havoc var, Crdroid, Aosp extendedn, Aosip, extended ui, Ressurection Remix, ion, Evolution X, derpfest, aosp extended, nitrogen, Legion, cosp, bootleggers, posp, carbon, atom, dot çoğunu yeni duyuyorum bi de bi telegram sayfasını dolaşayım dedim bizim cihazın ben bunların hepsini nasıl deniyeyim.

Üst Alt