Rom [Mi 9 SE] Havoc OS 2.7 [Unofficial][22.07.2019]

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Hocam sade bir şekilde bu romun kurulumunu size sorabilir miyim? Hep fastbootta kalıyor da o yüzden sırasıyla yaptıklarımı söyleyeyim, ilk önce twrp açtım sonra data temizledim (yes) yazdım sonra altındaki factory reset de yaptım sonra twrp açtım tekrar ve üzerine romu attım ama hep fastbootta kalıyor ne yapmalıyım?
twrp sürümü güncellemek bazen işe yarayabiliyor :) ben bugün o şekilde revolution u kurdum öncesinde hata verdi ve beni baya bi uğraştırdı

frknaknc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
58
twrp sürümü güncellemek bazen işe yarayabiliyor :) ben bugün o şekilde revolution u kurdum öncesinde hata verdi ve beni baya bi uğraştırdı
biz telefonu rom manyağı yaptık sürekli sil kur sil kur telefon patlayacak sinirden bi gün elimizde :)

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
biz telefonu rom manyağı yaptık sürekli sil kur sil kur telefon patlayacak sinirden bi gün elimizde :)
revolution çok güzel sende gelsene :)

3 hafta kadar bunda kalmayı düşünüyorum. sonrasında mi room a stabil çıkarsa onda kalıcı olma planım var :D

frknaknc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
58
revolution çok güzel sende gelsene :)

3 hafta kadar bunda kalmayı düşünüyorum. sonrasında mi room a stabil çıkarsa onda kalıcı olma planım var :D
geliyim bende, ne gibi değişiklikler var romda.

Son düzenleme:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
geliyim bende, ne gibi değişiklikler var romda.
baya bi sade :) mi room kullandıysan aynısı diye bilrim. hatta ek olarak son versiyondaki çentik gizlemesi yok ve ses kısmında bildirim zil sesi ayrı değil . dikkatimi çeken ilk ikisi bu ama masik 6.1 ve 6.2 deki gibi kasan bi menü yok. çok temiz pürüzsüz geçişler var. Xda da biraz baktım batarya olarakta güzel iyi demişler.

frknaknc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
58
baya bi sade :) mi room kullandıysan aynısı diye bilrim. hatta ek olarak son versiyondaki çentik gizlemesi yok ve ses kısmında bildirim zil sesi ayrı değil . dikkatimi çeken ilk ikisi bu ama masik 6.1 ve 6.2 deki gibi kasan bi menü yok. çok temiz pürüzsüz geçişler var. Xda da biraz baktım batarya olarakta güzel iyi demişler.
bende kasmıyor masik nedense, şuanda üşeniyorum romu denemek için değiştirmeye :)

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
bende kasmıyor masik nedense, şuanda üşeniyorum romu denemk için değiştirmeye :)
masikte fena değil kal istersen. ben eski telefonumda da çok rom denerdim o yüzden genel kanım en sade rom en stabilidir :) mi room yada bu revo serisinden devam ederim bundan sonra .

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Güncellendi.

22/07/2019
* Charge only mode fix
* Sources sync with havoc repo

SametC

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet Çelik
Cihazım
Xiaomi Mi 9 SE
Konular
3
Beyler 9se için rom öneriniz nedir bu eskide kaldı da?
Derpfest en iyisi şu anda. Parmak izi hatasız. Bu hafta güncelleme gelecek zaten, 6. aydan kalan rom var şu anda. Şu anki sürümde kendi kendine reboot ediyor. Yapımcı düzeltmiş güncelleme gelir gelmez bende kuracağım. Size de tavsiyem 1 hafta bekleyip derpfest kurmanız.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt