Rom [Mi 9 SE] Havoc OS 2.7 [Unofficial][22.07.2019]

osmancan71

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Osman
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Memur
Hocam sade bir şekilde bu romun kurulumunu size sorabilir miyim? Hep fastbootta kalıyor da o yüzden sırasıyla yaptıklarımı söyleyeyim, ilk önce twrp açtım sonra data temizledim (yes) yazdım sonra altındaki factory reset de yaptım sonra twrp açtım tekrar ve üzerine romu attım ama hep fastbootta kalıyor ne yapmalıyım?
twrp sürümü güncellemek bazen işe yarayabiliyor :) ben bugün o şekilde revolution u kurdum öncesinde hata verdi ve beni baya bi uğraştırdı

frknaknc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
FrKn4kNc
Cihazım
XİAOMİ Mİ 9 SE
Meslek
ORMAN MÜHENDİSİ
twrp sürümü güncellemek bazen işe yarayabiliyor :) ben bugün o şekilde revolution u kurdum öncesinde hata verdi ve beni baya bi uğraştırdı
biz telefonu rom manyağı yaptık sürekli sil kur sil kur telefon patlayacak sinirden bi gün elimizde :)

osmancan71

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Osman
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Memur
biz telefonu rom manyağı yaptık sürekli sil kur sil kur telefon patlayacak sinirden bi gün elimizde :)
revolution çok güzel sende gelsene :)

3 hafta kadar bunda kalmayı düşünüyorum. sonrasında mi room a stabil çıkarsa onda kalıcı olma planım var :D

frknaknc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
FrKn4kNc
Cihazım
XİAOMİ Mİ 9 SE
Meslek
ORMAN MÜHENDİSİ
revolution çok güzel sende gelsene :)

3 hafta kadar bunda kalmayı düşünüyorum. sonrasında mi room a stabil çıkarsa onda kalıcı olma planım var :D
geliyim bende, ne gibi değişiklikler var romda.

Son düzenleme:

osmancan71

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Osman
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Memur
geliyim bende, ne gibi değişiklikler var romda.
baya bi sade :) mi room kullandıysan aynısı diye bilrim. hatta ek olarak son versiyondaki çentik gizlemesi yok ve ses kısmında bildirim zil sesi ayrı değil . dikkatimi çeken ilk ikisi bu ama masik 6.1 ve 6.2 deki gibi kasan bi menü yok. çok temiz pürüzsüz geçişler var. Xda da biraz baktım batarya olarakta güzel iyi demişler.

frknaknc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
FrKn4kNc
Cihazım
XİAOMİ Mİ 9 SE
Meslek
ORMAN MÜHENDİSİ
baya bi sade :) mi room kullandıysan aynısı diye bilrim. hatta ek olarak son versiyondaki çentik gizlemesi yok ve ses kısmında bildirim zil sesi ayrı değil . dikkatimi çeken ilk ikisi bu ama masik 6.1 ve 6.2 deki gibi kasan bi menü yok. çok temiz pürüzsüz geçişler var. Xda da biraz baktım batarya olarakta güzel iyi demişler.
bende kasmıyor masik nedense, şuanda üşeniyorum romu denemek için değiştirmeye :)

osmancan71

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Osman
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Memur
bende kasmıyor masik nedense, şuanda üşeniyorum romu denemk için değiştirmeye :)
masikte fena değil kal istersen. ben eski telefonumda da çok rom denerdim o yüzden genel kanım en sade rom en stabilidir :) mi room yada bu revo serisinden devam ederim bundan sonra .

Üst Alt