Çözüldü Mi 9 se Güncelleme yok

Eypi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eyüp
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
0
Rom versiyonlarından, hangi rom olduğu nasıl anlaşılır?
Versiyon numarasından bir romun Kararlı mı yoksa Developer (Beta) mı olduğu kolayca anlaşılabilir. Kararlı sürümün versiyon numarası harf-rakam karışımı olur. Developer yada diğer bir deyişle Beta sürümlerde ise önce yıl, sonra ay ve sonra da gün yazılıdır.Ayrıca kararlı bir sürümün yine Çin mi yoksa Global mi yoksa Avrupa mi olduğunu da anlayabilirsiniz. Çin romlarında versiyon numarası içinde CN harfleri bulunur, Global versiyonda MI Avrupa versiyonda EU

Örnek

PFBEUXM
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kararlı galiba benim romum güncelleme yapamıyorum bundan önce stabil vardı onu değiştim şimdi global beta 10.9.6.27 bunu yüklendikten sonra twrp gitti twrp atamıyorum ve ayarlardan güncelleme hiçbir şekilde yapamıyorum doysa seçiyorum rom uygun değil diyor yardımcı olursanız sevinirim. :)

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kararlı galiba benim romum güncelleme yapamıyorum bundan önce stabil vardı onu değiştim şimdi global beta 10.9.6.27 bunu yüklendikten sonra twrp gitti twrp atamıyorum ve ayarlardan güncelleme hiçbir şekilde yapamıyorum doysa seçiyorum rom uygun değil diyor yardımcı olursanız sevinirim. :)

Kilidiniz açık ise fastboot yolu ile rom kurmanızı öneririm.TWRP den MIUI 11 güncellemesi yapıldığında bölge seçimi yapılamıyor.

Byson

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MÜCAHİT çeti
Cihazım
Mi9 se
Konular
22
Merhabalar, yeni mi 9 se aldım şuanda 10.2.2.0 dahada güncelleme yok diyor ?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Knk bende 11.0.4 yüklü yüklendiğim günden beri şarj sorunu var bence yükleme cihaz IMEI kayıtlımı

Üst Alt