Rehber Mi 9 Se Fastboot (Orjinal) Rom Yükleme

POLN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
POLN
Cihazım
Mİ 9 SE
Konular
0
arkadaşlara teşekkürler şimdi yazılanları uyguladım telefonu formatladım şimdi son güncellemeler geliyor .birde kilit geri kapanıyormu ben sony kullandım yıllarca sistemleri birbirine benziyor orda geri kapatabiliyorduk bundada varmı kilit kapama

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
POLN, Kapanir ama tavsiye etmiyoruz açık olmasının zarardan çok faydası olur....

POLN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
POLN
Cihazım
Mİ 9 SE
Konular
0

delibas06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
batuhan
Cihazım
mi9 SE
Konular
0
miflash kısmında refresh dıyorum telefonla bağlantı görüyor ama flash a bastığımda telefon ile pc bağlantısı kopuyor sebebi nedir acemiyim

POLN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
POLN
Cihazım
Mİ 9 SE
Konular
0
Geri dönüşüm yapayım dedim arkadaşlar . Yazılanları sırasıyla yaptım 10 gündür kullanıyorum telefonum ithalat garantili İmei değişme gibi sıkıntı yaşamadım flaslama yaptıktan sonra yüklediğiniz rom dan sonra sırasıyla güncellemeler geliyor en son sürüme geçiyor . Birde kilit açıldıktan sonra telefon kapatılıp açıldığında kilit açık ibaresi görünüyor. Arkadaşlara teşekkür ederim.

Gtdrago

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
4
Hocam bu işlemi , şuanda MIUI 12.0.5 için yapmak istiyorum.Telefona IMEI attım fakat güncellemede sorun yaşıyorum.TWRP ekranında dosya bozuk hatası alıyorum.

Sorum: Cihazı orijinal haline getirmek istiyorum oyuzden orijinal fastboot dediğimiz şeyi yapmak istiyorum.Bunu yaparken IMEI silinmesi veya güncelleme alamama gibi bir sorun yaşarmıyım?

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Hocam bu işlemi , şuanda MIUI 12.0.5 için yapmak istiyorum.Telefona IMEI attım fakat güncellemede sorun yaşıyorum.TWRP ekranında dosya bozuk hatası alıyorum.

Sorum: Cihazı orijinal haline getirmek istiyorum oyuzden orijinal fastboot dediğimiz şeyi yapmak istiyorum.Bunu yaparken IMEI silinmesi veya güncelleme alamama gibi bir sorun yaşarmıyım?
Imei repair olan cihazlarda twrp ile güncelleme önerilmektedir. Orjinal recovery de sıfırlama yapılırsa imei uçar.

Gtdrago

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
4
Imei repair olan cihazlarda twrp ile güncelleme önerilmektedir. Orjinal recovery de sıfırlama yapılırsa imei uçar.
Teşekkürler hocam. Bana şuan Yeni sürüm geldi ve guncelleyemiyorum.
MIUI 12.0.3.0 Kullanıyorum. 12.0.5.0 a guncellemek için twrpden yaparsam.wipe işlemi yapmak zorundamıyım yoksa direkt installdan flashlamam yeterli olurmu.

(Amacım dosyalarımı yedeklemekle uğraşmamak)
Telefon:MI 9SE

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Teşekkürler hocam. Bana şuan Yeni sürüm geldi ve guncelleyemiyorum.
MIUI 12.0.3.0 Kullanıyorum. 12.0.5.0 a guncellemek için twrpden yaparsam.wipe işlemi yapmak zorundamıyım yoksa direkt installdan flashlamam yeterli olurmu.

(Amacım dosyalarımı yedeklemekle uğraşmamak)
Telefon:MI 9SE
Direk kurup wipe cache yapmanız yeterli

Üst Alt