Soru Mi 9 se donma sorunu hk.

FatFut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
3
Arkadaşlar hepinize merhaba,

4 gün önce global sürüm mi 9 se model yeni bir cihaz aldım, cihazdan son derece memnunum kamera, ekran, tasarım vs fakat her güzelin bir kusuru olur diyerekten bir sorunum var ve yardımınıza ihtiyacım var. Sorun 2 yada 3 kez başıma geldi ve sadece cihazda internet tarayıcısı (chrome) ve sahibinden içerisinde gezinirken oldu. Cihaz donuyor ve kapat aç yapıyorum acaba sorun donanımsal mı ? Yoksa yazılımla alakalı bir durum mudur ? Daha önce böyle bir durum ile karşılaşan veya bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Merhabalar,
Sadece Chrome Tarayıcı da yapıyor diye belirtmişsiniz ki, yazılımsal olarak görünüyor, Chrome sürümüyle alakalı da olabilir. Donanımsal bir sorun olduğunu düşünmüyorum.
-Mi tarayıcı, Opera veya diğer farklı tarayıcılar ile deneme yapıp gözlemleyiniz hocam.

Oyla:

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Yeni bir işlemci olduğu için chrome uyumsuz çalışıyor olabilir. Sahibinden uygulaması da Chrome altyapısını kullanan bir uygulama. Cihazınızda sorun yok gibi görünüyor

Oyla:

FatFut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
3
Cevap için teşekkür ederim, farklı bir tarayıcıda deneyeceğim cihazı umarım tekrar sorun yaşamam :)

Oyla:

AndroKiller

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
s3 mini
Konular
42
Hocam şuan için sorun yok cihazda
Hocam bişey soracağım
cihazda portre resim çekdikten sonra galeride sağ üst köşede bi diyafram simgesi oluyor ona tıklayınca resmin bulanıklılık seviyesini iphone lardaki siyah yapıp arka planı silme vsvsv özellikler olıuyor
mi9se de varmı? bakabilirmisiniz

Oyla:

ogulcanozdogan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğulcan
Cihazım
Mi 8 Pro
Meslek
Web Designer
Konular
13
Hocam bişey soracağım
cihazda portre resim çekdikten sonra galeride sağ üst köşede bi diyafram simgesi oluyor ona tıklayınca resmin bulanıklılık seviyesini iphone lardaki siyah yapıp arka planı silme vsvsv özellikler olıuyor
mi9se de varmı? bakabilirmisiniz

Var hocam.

Oyla:
Üst Alt