Yardım Mi 9 Şarj sorunu

seska20

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Htc m8
Konular
3
ben mi 9 explorer sürümünü bir yakınım tarafımdan yurt dışından getirtme şansım olmuştu bugün şarja takıyorum neredeyse olmuyor gibi aşırı yavaş acaba önerebileceğiniz şarj aleti var mı miu markete alınabilecek ona uygun bir şarj aleti var mıdır? cantara cepport

Son düzenleme:

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
ben mi 9 explorer sürümünü bir yakınım tarafımdan yurt dışından getirtme şansım olmuştu bugün şarja takıyorum neredeyse olmuyor gibi aşırı yavaş acaba önerebileceğiniz şarj aleti var mı miu markete alınabilecek ona uygun bir şarj aleti var mıdır? cantara
Dönüştürücü de sıkıntı olabilir mi acaba yoksa yapmaması gerek olmadı cepport tan bulabilirsiniz yeni şarj aleti
Selametle

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
ben mi 9 explorer sürümünü bir yakınım tarafımdan yurt dışından getirtme şansım olmuştu bugün şarja takıyorum neredeyse olmuyor gibi aşırı yavaş acaba önerebileceğiniz şarj aleti var mı miu markete alınabilecek ona uygun bir şarj aleti var mıdır? cantara cepport

Maalesef şu an marketimizin stoklarında orijinal şarj aleti bulunmuyor hocam...

Oyla:

Urush

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Urush
Cihazım
Mi9
Konular
4
Marka olarak Baseus ve Anker i tavsiye edebilirim Quick Charge 3.0 destegi olmasina dikkat edin.

Oyla:

seska20

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Htc m8
Konular
3
bugün farklı bir kablo ile denediğimde sorunun adaptör de değil kablosunda olduğunda düşünüyorum normal kablo ile 3 saat dolduruyor farklı bir xiaomi telefonun kablosu ile yaptığımda 30 dk süreede dolduruyor 27 watt buna uygun önerebileceğiniz type-c kablo var mıdır

Oyla:
Üst Alt