Soru Mi 9 Otomatik Parlaklık Sorunu

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Arkadaşlar her gün kafasına göre davranıyor cihaz, iki gündür otomatik parlaklık sorunu başladı, bazen kendi kendine azaltıp çoğaltıyor parlaklığı bir kaç dakika boyunca, sonra açıp kapatınca düzeliyor. Miui 10 10.2.30 Global. Başka kimsede var mı bu sıkıntı?

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
durduk yere yapıyor olmasını anlamamışım pardon,
darkmod değilde normal modda da aynı mı davranıyor?
veya tema değiştirip yeniden başlattığınızda?

Hocam her zaman yapmadığı için istediğim an deneyemiyorum, arada sanki bug'a düşüyor gibi kendi kendine açıp kapatıyor, bazen düzeliyor bir kaç saat sonra yine yapıyor, inşallah sensör arzası çıkmaz. Tekrar olduğunda bir deniyeyim karanlıkmodu kapatmayı. Tema ise kendi varsayılan teması.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekran ayarlarında kontrast kısmı olması lazım onu standart yaparsanız düzelir hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İnşallah donanımsal bir arıza değildir. Fabrika ayarlarına sıfırlayın cihazı bakalım düzelecek mi. Yedek almayı unutmayın.

Hocam sıfırlama olayı da en sevmediğim şeylerden biri, root yok cihazda dolayısıyla adam akıllı yedek alamıyorum, böyle sıfırlarsamda bir ton iş çıkıyor, 300 'e yakın uygulama var, kur, ayarla, düzenle bir ton işçilik :D
Son çarem cihazı sıfırlamak, zaten öyle bir şey yapmayı kafama koyarsam birde root atarım elim değmişken.

Son düzenleme:
Oyla:

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Bende mi9t var mıuı 11 de de var mıuı 10 dada vardı..dısarda gün ısıgında arama gelince ekran 5sn sonra açılıyor..
Yani zil çalıyor fakat arayan kim 5sn sonra görüyorum sizdede böylemi. Aee rom stock var..

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

OZGUR karakoc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Özgür
Cihazım
Mi 9t
Konular
0