Rom Mi 9 Lite / Mi CC9 MIUI 11 EEA Avrupa Kararlı Rom V11.3.5.0.PFCEUXM İndirme Bağlantıları

Tunahanozkan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tunahan
Cihazım
Xiaomi Mi 9 lit
Konular
0
archesm ustam Cok tesekkur ederım bılgılendırmenız ıcın. Yanı bızım Android 10 versıyona henuz mevcut guncelde global 11.0.1.0 bır yenı yazılım yok dogru degılmı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

archesm Kusura bakmayın ben telefonu alalın 1 hafta oldu mı 9 lıte var bende. On selfıe kamerası gecısınde kameranın altında bır efek cıkıyordu led gıbı. guncelleme geldı yaptım sonra o efek kayboldu onu gerı getırme pesındeyım bu gıdıslede olmıcak gıbı :/

archesm Kusura bakmayın ben telefonu alalın 1 hafta oldu mı 9 lıte var bende. On selfıe kamerası gecısınde kameranın altında bır efek cıkıyordu led gıbı. guncelleme geldı yaptım sonra o efek kayboldu onu gerı getırme pesındeyım bu gıdıslede olmıcak gıbı :/

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
archesm ustam Cok tesekkur ederım bılgılendırmenız ıcın. Yanı bızım Android 10 versıyona henuz mevcut guncelde global 11.0.1.0 bır yenı yazılım yok dogru degılmı

Rica ederiz hocam,
EEA Avrupa Kararlı sürümü henüz Android 10 güncellemesi almadı. Global Kararlı sürüm Android 10 sürümünü aldı.
Kamera hakkında ki sorunuz için bilgim yok maalesef.

Tunahanozkan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tunahan
Cihazım
Xiaomi Mi 9 lit
Konular
0
Rica ederiz hocam,
EEA Avrupa Kararlı sürümü henüz Android 10 güncellemesi almadı. Global Kararlı sürüm Android 10 sürümünü aldı.
Kamera hakkında ki sorunuz için bilgim yok maalesef.

Tesekkur ederım. Umarım yenı surumde bu problem kaldırılır telefonu almamdakı sebeblerden bırısıde o gorsellıktı. Kolay gelsın sızlere cok memnun oldum tekrar gorusmek uzere.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Tesekkur ederım. Umarım yenı surumde bu problem kaldırılır telefonu almamdakı sebeblerden bırısıde o gorsellıktı. Kolay gelsın sızlere cok memnun oldum tekrar gorusmek uzere.

Rica ederiz hocam,
Geri bildirim kısımına ekran görüntüsü ekleyerek, sorunuzun detaylıca yazarak Geri bildirim de bulunabilirsiniz.
İyi forumlar dilerim

uyducu3453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
mi 9se
Konular
0
Mrblar bende bu cihazdan aldım ne yazıkki cihazda Google dialler ve Google mesaj var paylaştığınız bu rom aynımı yok miui dialler mesajmı var

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Mrblar bende bu cihazdan aldım ne yazıkki cihazda Google dialler ve Google mesaj var paylaştığınız bu rom aynımı yok miui dialler mesajmı var

Konuyu okuyun lütfen, sorunuzun cevabı 2.sayfada var...

Üst Alt