MIUI 12 Mi 9 Lite / Mi CC9 - Global Kararlı Rom V12.0.2.0.QFCMIXM İndirme Bağlantıları

a.p

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adem
Cihazım
Mi9 Lite
Konular
12
Stabilite gayet iyi olmuş takılma donma kasma hicbirsey yok ama şu şarj konusunda da güzel bir çalışma yapmaları lazım her güncelleme de şarj süresi kısalıyor onada çözüm bulurlarsa gayet iyi olacak yüklemeden sonra formatta attım en fazla 6.30 saat ekran süresi alıyorum oyun felanda oynamam yani

Raizel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdal
Cihazım
Mi 9 lite
Konular
5
Stabilite gayet iyi olmuş takılma donma kasma hicbirsey yok ama şu şarj konusunda da güzel bir çalışma yapmaları lazım her güncelleme de şarj süresi kısalıyor onada çözüm bulurlarsa gayet iyi olacak yüklemeden sonra formatta attım en fazla 6.30 saat ekran süresi alıyorum oyun felanda oynamam yani
Hocam bende MIUI 12 güncellemesi yapınca format atmak istiyorum ama fotoğraflar falan var PC ye atmak istemiyorum MIUI da fotoğrafları formattan sonra kullanmak gibi bir özellik var mi

a.p

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adem
Cihazım
Mi9 Lite
Konular
12
Hocam bende MIUI 12 güncellemesi yapınca format atmak istiyorum ama fotoğraflar falan var PC ye atmak istemiyorum MIUI da fotoğrafları formattan sonra kullanmak gibi bir özellik var mi
MIUI da varmı bilmiyorum ama ben Google fotoğraflara yedekliyorum devamlı formatta atsam formattan sonra hesabımla giriş yaptığımda resimler geri geliyor zaten ama yedeklemeyi unutma

Raizel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdal
Cihazım
Mi 9 lite
Konular
5
Teşekkürler. Bakalım güncellemeyi bekliyoruz.

okjklm13

Like a Boss..
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper Kasap
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Mühendis
Konular
5
Gel artık zalımın güncellemesi kontrol etmekten bezdum

ichrkcs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Reh
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Bilg. Prog.
Konular
11
avrupa 12yi denedim beğenmedim global 10 kurdum 11den de 12den de güzel nedense şuan :D

okjklm13

Like a Boss..
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper Kasap
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Mühendis
Konular
5
Sırf şu yeni bildirim panelini stabil şekilde kullanmak istediğim için bekliyorum. Aynı tip bildirim paneli görmek sıktı.haha--

Üst Alt