Recovery Mi 9 Lite / Mi CC 9 Twrp 3.3.1-0302 Tek Tuş Yükleme Aracı

bilgecik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sakir
Cihazım
Mi9 Lite
Konular
1
Öncelikle teşekkür ederim her şey için,TWRP 3.3.1-302 nolu twrp yi içinde bulunduran hazırlanan uygulama yükleme aracı ile çok kolay ve sorunsuz yükledim.
elbette efs yedeğimi aldım daha sonra da sistemin yedeğini aldım. Sıkıntısısz alındı.
Gelelim soruna dün gece Mi9 Lite için yeni eu rom güncellemesi çıktığını görünce yedek alarak bu yeni roma geçmek istedim iki kere denememe rağmen TWRP farklı yerlerde hata vererek kesidi. Hata 255 hatırladığım kadarı ile..Tüm yedekleri harici karta yedeklemekteyim.ilk yedekte harici karta alınmış fakat sorun olmamıştı...Şimdiden teşekkürler cevaplar için..

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Öncelikle teşekkür ederim her şey için,TWRP 3.3.1-302 nolu twrp yi içinde bulunduran hazırlanan uygulama yükleme aracı ile çok kolay ve sorunsuz yükledim.
elbette efs yedeğimi aldım daha sonra da sistemin yedeğini aldım. Sıkıntısısz alındı.
Gelelim soruna dün gece Mi9 Lite için yeni eu rom güncellemesi çıktığını görünce yedek alarak bu yeni roma geçmek istedim iki kere denememe rağmen TWRP farklı yerlerde hata vererek kesidi. Hata 255 hatırladığım kadarı ile..Tüm yedekleri harici karta yedeklemekteyim.ilk yedekte harici karta alınmış fakat sorun olmamıştı...Şimdiden teşekkürler cevaplar için..
Merhaba twrp içinden bu twrp yi yükleyin
ardından bunu yükleyin

bilgecik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sakir
Cihazım
Mi9 Lite
Konular
1
Merhaba arkadaşım TWRP imaj ile yama ve gerekirse diye Magigs zipi ana ahafızaya kopyaladım,root var bu arada.Ama twrp den imajı seçerek imaj yüklemek için ana hafızaya gittiğimde harflerden oluşmuş anlamsız klasörler görmekteyim oysaki hariçi kart hafızasını seçtiğimde sıkıntı yok herşeyi bildiğim isimlerle görüyorum.Bu dosyaları bu nedenle harici karta taşıyacağım gerekirse oradan twrp ile flashlarım ama bu durum için diyeceğiniz bir şey varmı yedek alamamanın nedeni bumu..Teşekkürlerimle..

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Merhaba arkadaşım TWRP imaj ile yama ve gerekirse diye Magigs zipi ana ahafızaya kopyaladım,root var bu arada.Ama twrp den imajı seçerek imaj yüklemek için ana hafızaya gittiğimde harflerden oluşmuş anlamsız klasörler görmekteyim oysaki hariçi kart hafızasını seçtiğimde sıkıntı yok herşeyi bildiğim isimlerle görüyorum.Bu dosyaları bu nedenle harici karta taşıyacağım gerekirse oradan twrp ile flashlarım ama bu durum için diyeceğiniz bir şey varmı yedek alamamanın nedeni bumu..Teşekkürlerimle..
data sifrelendiyse yedek alamazsınız. twrp açılırken ekran kilidi sifresini girmeniz gerekiyor

bilgecik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sakir
Cihazım
Mi9 Lite
Konular
1
Ekran kilidi şifrem yok sadece desen kilidi var ve aktifti silmedimdi bu nedenden mi hata veriyor..

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Ekran kilidi şifrem yok sadece desen kilidi var ve aktifti silmedimdi bu nedenden mi hata veriyor..
Desen kilidi sifresini twrp ekranında girmeyi deneyin. yedek alamaz ve yedek geri yükleyemezsiniz.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

bilgecik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sakir
Cihazım
Mi9 Lite
Konular
1
aynen öyle arkadaşım teşekkürlerimle girdim ve düzeldi şimdi yedeği alıyor..

bliesnd

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail Emre
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Atanmış Tıbbi Sekr
Konular
38
ilkten yükledim twrp yi çıktım sonradan açmak istediğimde reboot ekranı filan geldi
tekrar yüklemek istediğimde sadece son ekranda kalıyor bilgisayarda telefonun doğru bağlandığını kontrol ediliyor, telefonda da reboot ekranında nasıl yapabilirim sorun ne acaba yardımcı olur musunz? miroom yüklemek istiyorum.

Üst Alt