Soru Mi 9 Lite İçin Rom Tavsiyesi

Toprak 58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Lise Öğrencisi
Konular
17
Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuz Mi 9 Lite stok ROM'da Google'ın rehber ve mesaj uygulaması yüklü şekilde geliyor bu durum canımı çok sıktı artık garantiyi bozup yeni bir ROM'a geçeceğim bana MIUI rehber ve mesaj uygulamalarının olduğu bir ROM önerir misiniz? Hiç uğraşmak istemiyorum bana Android 10 olan bir ROM önerin içinde MIUI rehber ve mesaj uygulaması olsun yeterli olur.

Cihazım Xiaomi Türkiye garantili aldım Türkiye kayıtlıdır.

Mr.cakmak

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mr.Cakmak
Cihazım
Redmi Note8 pro
Konular
5
Tamamdır kardeşimm ben dün Bootloader kilidi açmaya çalıştım 168 saat yani 7 gün süre verdi şimdi 6 gün kaldı haftaya Pazartesi yapacam senden ricam iletişimi kesme bu ROM ile ilgili bir konu açacam seni de dahil etcem konuya tavsiyen üzerine, forumda Mi 9 Lite ROM'ları ile ilgili adam gibi konu yok bari ikimiz bir şeyler yapalım
Benim cihazım note 8pro ama genede elimden geldiğince destek olmaya çalışırım

Oyla:

Sudafed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emo
Cihazım
S7
Konular
7
Miroom nasıl kuracağım bana bir konu atar mısın rica etsem hocam? Pazartesi günü Bootloader kilidi açılıyor şuan 5 gün kaldı
Acele etme 5 günün var daha.
Bende mi 9 lite mi room kullanıyorum yardımcı olunur burda sana.

YouTube dan bootloader kilidi nasıl açılır, Twrp nasıl yüklenir ve Custom rom nasıl yüklenir videolarını izleyin.

Oyla:

Toprak 58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Lise Öğrencisi
Konular
17
Acele etme 5 günün var daha.
Bende mi 9 lite mi room kullanıyorum yardımcı olunur burda sana.

YouTube dan bootloader kilidi nasıl açılır, Twrp nasıl yüklenir ve Custom rom nasıl yüklenir videolarını izleyin.
Kardeşim özele gel sana sorum var seni arıyordum forumda zaten özelden yaz bana şimdi önemi yüksek
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Goruntulu konusma ile yardimci olmaya calisirim
Kardeşim ben diğer arkadaşa yazayım eğer anlayamazsam Instagram, Discord, Microsoft Teams vs. Yoluyla yardımcı olursun

Oyla:

Sudafed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emo
Cihazım
S7
Konular
7
Kardeşim özele gel sana sorum var seni arıyordum forumda zaten özelden yaz bana şimdi önemi yüksek
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kardeşim ben diğer arkadaşa yazayım eğer anlayamazsam Instagram, Discord, Microsoft Teams vs. Yoluyla yardımcı olursun
Burdan yaz ne sormak istiyorsan yardımcı olmaya çalışırım. Sorun varsa özelden sor ben neden yazıyorum sana anlamadım :)

Oyla:

Toprak 58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Lise Öğrencisi
Konular
17
Stoya hocam bana Xiaomi.Eu ROM tavsiye eder misin Mi Room indiricem şimdi ondan sonra EU da indircem bekliyorum. Android 10 olsun bide L1 varsa sevinirim

Oyla:
Üst Alt