Yardım Mi 9 Kendini Resetleme Sorunu

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 4-5 aydır Mi 9 kullanıyorum, bugün hayatımda ilk kez kendini resetlediğini gördüm cihazın, 10 dakika geçti resetledikten sonra, yine reset attı kendine. 3 saat sonra tekrar aldım elime ve bir anda yeniden resetledi kendini. Global ROM cihaz, herhangi bir yükleme, değişiklik yapılmadı. Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkür ederim.

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Böyle gösteriyor hocam, windows'un kendi güvenlik duvarı diyor bunu.
Kapatin hocam. Yoksa Rom root crack twrp adb vs gibi islemler sirasinda surekli hata verir program.

Oyla:

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Arkadaşlar, TWRP yapmayı denedim ama fastboot ekranında kaldı, kapat-aç yapınca düzeldi, hala aynı durumda, bilgisayara bağlanabilecek bir yardımsever var mı?

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Aşağıdaki konu üzerinde anlatılanları uygulayın. Ayrıca güvenlik duvarını ve gerçek zamanlı korumayı bir kaç saatliğine kapatın. Eğer güvenlik duvarı indirdiğiniz dosyaları karantinaya alırsa TWRP işlemi sağlıklı olmayabilir ve telefon mi logosunda yada fastboot da kalabilir.

Oyla:

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Aşağıdaki konu üzerinde anlatılanları uygulayın. Ayrıca güvenlik duvarını ve gerçek zamanlı korumayı bir kaç saatliğine kapatın. Eğer güvenlik duvarı indirdiğiniz dosyaları karantinaya alırsa TWRP işlemi sağlıklı olmayabilir ve telefon mi logosunda yada fastboot da kalabilir.

Hocam, teşekkür ederim. Şimdi benim anlamadığım, EFS yedeğini önce mi yapacağım, sonra mı? Onu yapmak için TWRP mi gerekli?

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Hocam, teşekkür ederim. Şimdi benim anlamadığım, EFS yedeğini önce mi yapacağım, sonra mı? Onu yapmak için TWRP mi gerekli?

Evet EFS almak için TWRP gerekli, sizin cihazda BL kilidi açıktı zaten peki TWRP yüklü değilmiymiş kontrol etmişmiydiniz.

Önce TWRP sonra EFS yedeği, sonra atış serbest.

Oyla:

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Evet EFS almak için TWRP gerekli, sizin cihazda BL kilidi açıktı zaten peki TWRP yüklü değilmiymiş kontrol etmişmiydiniz.

Önce TWRP sonra EFS yedeği, sonra atış serbest.
Hocam BL açık, ama TWRP yüklü değildi, çünkü herhangi bir şey yüklememiştim. PC’ye kurdum ama olmadı, fastboot ekranında kaldı. YouTube yorumlarında da sorun yaşadığını söylemiş herkes hocam. Nasıl yapabilirim?

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Hocam BL açık, ama TWRP yüklü değildi, çünkü herhangi bir şey yüklememiştim. PC’ye kurdum ama olmadı, fastboot ekranında kaldı. YouTube yorumlarında da sorun yaşadığını söylemiş herkes hocam. Nasıl yapabilirim?

Hocam daha tam bir ay önce, linkini verdiğim konu ile Windows 10 bilgisayarımda bu işlemi yaptım sorun çıkmadı hiç. TWRP sürümüm TWRP 3.3.1-46

Aklıma bir tek bilgisayarın engellemesi geliyor

Oyla:

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Hocam daha tam bir ay önce, linkini verdiğim konu ile Windows 10 bilgisayarımda bu işlemi yaptım sorun çıkmadı hiç. TWRP sürümüm TWRP 3.3.1-46

Aklıma bir tek bilgisayarın engellemesi geliyor
Hocam, PC’de sadece Windows Defender vardı, onu da kapattım. Programı aynen yükledim, fastboot’ta çok bekledi. Aç-kapa yapmak zorunda kaldım. Fastboot ekranında ne kadar duruyor normalde? Sorun nerede olabilir?

Oyla:
Üst Alt