Rom Mi 9 Global Kararlı Miui V10.2.9.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Mi 9 SE bile 10.3 guncellemesini aldi, bizim Mi 9 yine uvey evlat durumuna dusdu anlamadim arkadas

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Bir haftada android q çalışmaları bitecek hali yok

Android Q beklentisinden bahs eden oldu mu ? Android q miui 11 bir haftaya gelsin mi dedim ? gereksiz yorum yapiyorsun. 3 aydir guncelleme gelmiyor ve SE modeline bile geldi. Sorun bu. Site adminleri neden her yoruma cavab yazmak zorumlulugu hiss ediyor

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Android Q beklentisinden bahs eden oldu mu ? Android q miui 11 bir haftaya gelsin mi dedim ? gereksiz yorum yapiyorsun. 3 aydir guncelleme gelmiyor ve SE modeline bile geldi. Sorun bu. Site adminleri neden her yoruma cavab yazmak zorumlulugu hiss ediyor
Android q çalışmaları olduğu için şuan onun için çalışıyor geliştiriciler nesini anlamiyorsun? SE modeli ne zaman güncellemeyi alacak acaba niye onun için uğraşmiyorlar amiral gemisi şuan mi 9, SE modeli değil. Yorum yaparken mantiginiza gelen şeyleri yazın. İyi forumlar

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Android q çalışmaları olduğu için şuan onun için çalışıyor geliştiriciler nesini anlamiyorsun? SE modeli ne zaman güncellemeyi alacak acaba niye onun için uğraşmiyorlar amiral gemisi şuan mi 9, SE modeli değil. Yorum yaparken mantiginiza gelen şeyleri yazın. İyi forumlar

Mart ayindan Android Q calismalarimi var ? Daha Beta 5 ve 6 bile cikmadi. Google firmalara yeni android kitini son betadan once veriyor ve calismalar o zaman basliyor. Senin dedigin MIUI 11 calismalari ola bilir, amma tum gelistiricileri mesgul edecek bir proje de degildir bu. Mi 9 amiral gemi oldugu icin her cihazdan once almali aylik guncellemeleri. Mantikdan konusurken dikkat edelim. Iyi forumlar. ( Mi 8 zamaninda da aynisi vardi ama android P gelene kadar her ay guncelleme aldi )

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Mart ayindan Android Q calismalarimi var ? Daha Beta 5 ve 6 bile cikmadi. Google firmalara yeni android kitini son betadan once veriyor ve calismalar o zaman basliyor. Senin dedigin MIUI 11 calismalari ola bilir, amma tum gelistiricileri mesgul edecek bir proje de degildir bu. Mi 9 amiral gemi oldugu icin her cihazdan once almali aylik guncellemeleri. Mantikdan konusurken dikkat edelim. Iyi forumlar. ( Mi 8 zamaninda da aynisi vardi ama android P gelene kadar her ay guncelleme aldi )
Birileri gibi sallıyorsun her ay mı 8 güncelleme almadı android p gelene kadar stabil güncellemeler sürekli geri çekildi. Mi 9 miui11 ve android q ile birlikte çalışmaları devam ediyor. Tüm geliştiricileri meşgul etmiyor evet fakat stabiliteyi yakalayamadiklari için yayinlamiyorlar. Beta güncellemeleri bile mi 9da aksıyor

Üst Alt