Rom Mi 9 Global Kararlı Miui V10.2.9.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
" data-source="post: 568113" class="bbCodeBlock bbCodeBlock--expandable bbCodeBlock--quote js-expandWatch">
Birileri gibi sallıyorsun her ay mı 8 güncelleme almadı android p gelene kadar stabil güncellemeler sürekli geri çekildi. Mi 9 miui11 ve android q ile birlikte çalışmaları devam ediyor. Tüm geliştiricileri meşgul etmiyor evet fakat stabiliteyi yakalayamadiklari için yayinlamiyorlar. Beta güncellemeleri bile mi 9da aksıyor

Ne sallamasi ? Mi 8 global rom ile ciktigi gibi cihazi aldim ve pie surumu miui 10 ile gelene kadar her ay guncelleme aldi. Nedir bu xiaomi e toz kondurmama cabasi anlamiyorum.Kendin de soyledin stabiliteyi yakalayamiyorlar diye yayinlanmiyor. Sorun Xiaomi ve geliştiricilerin. Mi 9 amiral gemi olarak daha fazla gelistiriciyi hakk ediyor.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Ne sallamasi ? Mi 8 global rom ile ciktigi gibi cihazi aldim ve pie surumu miui 10 ile gelene kadar her ay guncelleme aldi. Nedir bu xiaomi e toz kondurmama cabasi anlamiyorum.Kendin de soyledin stabiliteyi yakalayamiyorlar diye yayinlanmiyor. Sorun Xiaomi ve geliştiricilerin. Mi 9 amiral gemi olarak daha fazla gelistiriciyi hakk ediyor.

Mi 8 çıktığında xiaomi.eu romu bile yoktu kullanıyordum. Adamlar miui11 ve android q çalışmalarına odaklandı mevcut stabil romu her ay değilde iki ayda bir verecekler hatta bazı cihazlardan beta güncellemesi bile kalktı daha nesini anlamiyorsun. Xiaomi 'de sorun yok sen anlamıyorsun aynı cümleleri tekrar tekrar yazıyorum

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
" data-source="post: 568118" class="bbCodeBlock bbCodeBlock--expandable bbCodeBlock--quote js-expandWatch">
Mi 8 çıktığında xiaomi.eu romu bile yoktu kullanıyordum. Adamlar miui11 ve android q çalışmalarına odaklandı mevcut stabil romu her ay değilde iki ayda bir verecekler hatta bazı cihazlardan beta güncellemesi bile kalktı daha nesini anlamiyorsun. Xiaomi 'de sorun yok sen anlamıyorsun aynı cümleleri tekrar tekrar yazıyorum

Fanboymusun ? Robot gibi ayni seyleri yaziyorsun.Betalarin durdurulma nedeni stabil romlari soylendigi gibi stabil yapamamalariydi,gelistiriciler yetmiyordu. Ve yukarida soyledim. Android q surumunun kitleri firmalara daha dagitilmadi son betadan once oluyor bu. Son beta oncesi 2 beta daha cikicak. 2 ci defe yaziyorum anlamiyorsun. Miui 11 gelistiriliyor ola bilir ama bu tum gelistiricileri mesgul edecek proje degil. Mart ayindan simdiye kadar napiyor bu adamlar ? Xiaominin yazilim departmani sorumlu. Ben de Xiaomi seviyorum ama gercekleri gormeme engel olmuyor.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Fanboymusun ? Robot gibi ayni seyleri yaziyorsun.Betalarin durdurulma nedeni stabil romlari soylendigi gibi stabil yapamamalariydi,gelistiriciler yetmiyordu. Ve yukarida soyledim. Android q surumunun kitleri firmalara daha dagitilmadi son betadan once oluyor bu. Son beta oncesi 2 beta daha cikicak. 2 ci defe yaziyorum anlamiyorsun. Miui 11 gelistiriliyor ola bilir ama bu tum gelistiricileri mesgul edecek proje degil. Mart ayindan simdiye kadar napiyor bu adamlar ? Xiaominin yazilim departmani sorumlu. Ben de Xiaomi seviyorum ama gercekleri gormeme engel olmuyor.

Kardeş robottan farkın yok mecbur öyle anlatıyorum. Bos boş konuşuyorsun benim dediğim lafa geliyorsun

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
" data-source="post: 568133" class="bbCodeBlock bbCodeBlock--expandable bbCodeBlock--quote js-expandWatch">
Kardeş robottan farkın yok mecbur öyle anlatıyorum. Bos boş konuşuyorsun benim dediğim lafa geliyorsun

Fanboyluktan başka bir şey bilmiyorsun o yuzden ayni şeyleri soyluyorsun asil neden bu. Boş yapmayip konuyu uzatmazsan iyi olur.

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Yeni guncelleme gelmiş
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

webumut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
w
Cihazım
w
Konular
28
mi9 global beta sürümünden geliyorum :) bildirim sorunu çözüldümü

Neyzen_06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi9
Konular
2
arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var, mi9 uma twpr yükleyim falan derken hata ile nevar neyok sildim sanırım neyse telefon öldü derken mflash uygulaması ile tekrar toparladım açılmayan cihaz açıldı ama başka bir sorun var wifi aktif olmuyor bir de yağ gibi akan telefon sürekli donuyor. ben şimdi telefonu nasıl eski haline getirecem düzeltirken başka rom atmak zorunda kaldım ancak daha sonra bir kaç farklı rom da denedim wifi akrtif olmuyor kesinlikle bir de donmalar falan geçmedi. stock rom falan diye bişeyler okudum ama nasıl oluyo nasıl yapılıyor anlamadım.

Üst Alt