Soru Mi 9 Explorer Edition

Serdar82

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Mi9 8GB/128GB
Konular
46
Merhaba Arkadaslar danismak istedigim birsey var sizlere almanyadan mi 9 explorer edition alma durumum var onumuzdeki aylarda stoklara girmesini bekliyorum burda cikicakmi kactan cikicak belli degil malumunuz tabiki fiyat avantajida var burda mi9 5250 lira civari almanyada 3250 tl ye geliyor kayit parasi eklendiginde bile burdaki fiyatdan uygun sizlerin tavsiyesi ve dusunceleri nelerdir bu cihazi kullanan edinenler yardimci olursa cok sevinirim tesekkurler

Serdar82

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Mi9 8GB/128GB
Konular
46
almanyadan alma şansın varsa tabiki ordan al
Evet suan tr de olan almanyada yasayan bir arkadasim var normalini getircekti ama ben explorer edition almak icin beklemeyi tercih ettim ne fiyatdan cikcak orda bilmiyorum ama burda normali 5250 tl garanti sorunu disinda bir sorun yasamam herhalde

Oyla:

bayojoka

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ramazan
Cihazım
redmi pro
Konular
0
almanyadan al tabiki ama mi9 explorer edition çıkmadı ki. wang yuan edition var arka kapak şeffaf onla karıştırıyor olabilirsin ama onunda teknik olarak mi9dan ekstra hiç bir özelliği yok

Oyla:

Serdar82

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Mi9 8GB/128GB
Konular
46
almanyadan al tabiki ama mi9 explorer edition çıkmadı ki. wang yuan edition var arka kapak şeffaf onla karıştırıyor olabilirsin ama onunda teknik olarak mi9dan ekstra hiç bir özelliği yok
Yok cikmadigini biliyorum zaten yazdim ilk msjda stoklara girince alicak arkadas patronumda almanyaya sık sık gidiyor o gidincede ona teslim etcek o sekilde temin edicem artik stoklara girmesi ne kadar surer bilmiyorum acelemde yok elimdeki mi 6 yida saticam bu arada

Oyla:

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Nereden alabilirim haziranda almanya ya gidecem
Explorer edition su anda her hangi bir yerde yok. Hazirana kadar almanyada mediamarkt cyberport gibi magazalara gelebilir. Explorer editionun tum 3g-4g bandlarini destekledigine emin olun almadan once. Eu versiyonu varsa onu alin (bu magazalarda genelde eu versiyon olur zaten ama amazon.de de falan farkli versiyonlar olabilir. Dikkat edin)

Oyla:

Aragor33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi6
Konular
5
Explorer edition su anda her hangi bir yerde yok. Hazirana kadar almanyada mediamarkt cyberport gibi magazalara gelebilir. Explorer editionun tum 3g-4g bandlarini destekledigine emin olun almadan once. Eu versiyonu varsa onu alin (bu magazalarda genelde eu versiyon olur zaten ama amazon.de de falan farkli versiyonlar olabilir. Dikkat edin)
Mi 9 almayi planliyorum

Oyla:
Üst Alt