Soru Mi 9 Explorer Edition

Serdar82

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Mi9 8GB/128GB
Konular
46
Merhaba Arkadaslar danismak istedigim birsey var sizlere almanyadan mi 9 explorer edition alma durumum var onumuzdeki aylarda stoklara girmesini bekliyorum burda cikicakmi kactan cikicak belli degil malumunuz tabiki fiyat avantajida var burda mi9 5250 lira civari almanyada 3250 tl ye geliyor kayit parasi eklendiginde bile burdaki fiyatdan uygun sizlerin tavsiyesi ve dusunceleri nelerdir bu cihazi kullanan edinenler yardimci olursa cok sevinirim tesekkurler

Aragor33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi6
Konular
5
3g 4g bandını desteklediğini nerden bilecem

Oyla:

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
3g 4g bandını desteklediğini nerden bilecem
Kutu uzerinde global etiketi varsa destekler. Telefonda tam nasil bilmiyorum ama bazi xiaomi cihazlarin eu versiyonlari var. Kutu uzerinde eu versiyon diye yaziyor. Bunlarda destekler.
Bir de ikinci el sitelerinde ufak telefon dukkanlari acilmamis kutuda telefonlar satiyorlar. Onlar biraz daha ucuz olur. Yine garantilidir ama sizin icin bir onemi yok sanirim garantinin...
Fiyat karsilastirmasi icin de idealo.de veya geizhals.de adresini kullanabilirsiniz. (Aramaya kucuk telefoncular dahil degildir tabi)

Son düzenleme:
Oyla:

kayahan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayahan
Cihazım
Mi 8
Konular
16
kayıt ücreti ne kadar oluyor yaklaşık

Oyla:

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
kayıt ücreti ne kadar oluyor yaklaşık
600-650 gibi bir seydi en son. Yakinda yine artar kesin. Otv yuzde 50 oldu fark buyudu cunku. Bu arada pasaporta yilda 1 tane telefon kaydedilebiliyordu en son

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Konuya dahil olmak istiyorum,
Hafta sonu itibarı ile Mi 9 Transparent Edition modeline geçiş yapmış bulunmaktayım.
Yurt dışında henüz satışa çıkmamakla birlikte Çin versiyonundan farklı olarak 6/128 veya 6/256 Ram seçeneğiyle çıkacağını ve fiyat bandının da 4500ile 5000 bin tl aralarında olacağını düşünüyorum.
Yurt dışından alacağınız ile yurt içi herhangi bir yerden 5250 tl kayıtsız alacağınız cihaz arasında kayıt ücreti ile birlikte ortalama 1000 tl gibi bir fark olacaktır.

4G de ve diğer bağlantılar da herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum. Band 20 desteği de bulunuyor cihazda.

Kutu arkasında modeli, model özellikleri , desteklediği bağlantılar ile telefonun genel donanımları yazıyor.
Bunlara göz atabilir siniz.

Şunu da belirtmek istiyorum, Mi 9 romu kurabiliyoruz. Yani Bootlader kilidini açarak herhangi bir mi 9 romunu sorunsuz bir şekil de yükleyebiliyoruz.

Şimdiden hayırlı olsun.

Oyla:

kayahan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayahan
Cihazım
Mi 8
Konular
16
600-650 gibi bir seydi en son. Yakinda yine artar kesin. Otv yuzde 50 oldu fark buyudu cunku. Bu arada pasaporta yilda 1 tane telefon kaydedilebiliyordu en son
Teşekkürler yurtdışından alıp kaydettirmek mantıklı o zaman

Oyla:

colins

Sch
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Colins
Cihazım
Mi 9se
Konular
4
Hafta sonu itibarı ile Mi 9 Transparent Edition modeline geçiş yapmış bulunmaktayım.
Yurt dışında henüz satışa çıkmamakla birlikte Çin versiyonundan farklı olarak 6/128 veya 6/256 Ram seçeneğiyle çıkacağını ve fiyat bandının da 4500ile 5000 bin tl aralarında olacağını düşünüyorum.
Yurt dışından alacağınız ile yurt içi herhangi bir yerden 5250 tl kayıtsız alacağınız cihaz arasında kayıt ücreti ile birlikte ortalama 1000 tl gibi bir fark olacaktır.

4G de ve diğer bağlantılar da herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum. Band 20 desteği de bulunuyor cihazda.

Kutu arkasında modeli, model özellikleri , desteklediği bağlantılar ile telefonun genel donanımları yazıyor.

Şunu da belirtmek istiyorum, Mi 9 romu kurabiliyoruz. Yani Bootlader kilidini açarak herhangi bir mi 9 romunu sorunsuz bir şekil de yükleyebiliyoruz.

Şimdiden hayırlı olsun.

Güle güle kullanın. Herhangi mi 9 romu kurulabilmesi büyük avantaj olmuş.

Oyla:

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2

Şimdiden hayırlı olsun.
Ben de baktim simdi de mi9 expolorer degil de mi9 transparent edition diye geciyor sanirim bu model ve band 20 hepsinde varmis. Band 20 olmayan versiyonu yok galiba

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Ben de baktim simdi de mi9 expolorer degil de mi9 transparent edition diye geciyor sanirim bu model ve band 20 hepsinde varmis. Band 20 olmayan versiyonu yok galiba

Evet hocam Transparent edition olarak geçiyor.
Band 20 olmayan modeli de yok Yes~~

Oyla:
Üst Alt