MIUI 12.5 Mİ 9 - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.1.0.RFAEUXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

barisgtr91

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Adım
Barış
Cihazım
Xiaomi mi5 p
Konular
0
evet hayırlı uğurlu olsun bugün itibariyle ota dan güncelleme geldi

Tasslehoff

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Adım
Cuneyt
Cihazım
Mi 9
Konular
0
evet hayırlı uğurlu olsun bugün itibariyle ota dan güncelleme geldi
Konuya uzak-foruma yeni üye biri olarak soruyorum: OTA üreticinin update mekanizması oluyor, değil mi? Yani telefonda Ayarlar->Telefon Hakkında kısmından gelen orijinal güncelleme? Eşimde Mi 9T Pro var, o güncellemeyi bir kaç gün önce aldı fakat bende- Mi 9'da bir değişiklik olmadı. Buradan indirip mi halletsem biraz daha mı beklesem bilemedim.

barisgtr91

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Adım
Barış
Cihazım
Xiaomi mi5 p
Konular
0
Bence bekleyin olmadı bölge değiştirin cihazi yeniden başlatıp deneyin tekrar tekrar evet ota resmi yazılım tamamen stabil olan telefon hakkında bölümüne düşen
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konuya uzak-foruma yeni üye biri olarak soruyorum: OTA üreticinin update mekanizması oluyor, değil mi? Yani telefonda Ayarlar->Telefon Hakkında kısmından gelen orijinal güncelleme? Eşimde Mi 9T Pro var, o güncellemeyi bir kaç gün önce aldı fakat bende- Mi 9'da bir değişiklik olmadı. Buradan indirip mi halletsem biraz daha mı beklesem bilemedim.
Bence bekleyin olmadı bölge değiştirin cihazi yeniden başlatıp deneyin tekrar tekrar evet ota resmi yazılım tamamen stabil olan telefon hakkında bölümüne düşe

Tasslehoff

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Adım
Cuneyt
Cihazım
Mi 9
Konular
0
Bence bekleyin olmadı bölge değiştirin cihazi yeniden başlatıp deneyin tekrar tekrar evet ota resmi yazılım tamamen stabil olan telefon hakkında bölümüne düşen
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bence bekleyin olmadı bölge değiştirin cihazi yeniden başlatıp deneyin tekrar tekrar evet ota resmi yazılım tamamen stabil olan telefon hakkında bölümüne düşe
Tavsiye edeceğiniz bir bölge var mı?

Üst Alt