Soru Mi 9 cihazınızda hangi rom'u kullanıyorsunuz?

Tahapala34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Mi 9
Meslek
Pazarcı
Konular
8
Arkadaşlar merhabalar bu konu da mi9 kullananların tecrübelilerin hangi romu kullandığını merak ediyorum. Ve en çok hangisinden memnunsunuz? artıları eksileri nelerdir ?
Ayrıca ben eu 10.24 son sürüm romu yüklemeyi düşünüyorum tavsiye eder misiniz? Hiç rom yüklemedim. Bu bahsettiğim romu sorunsuz nasıl yükleyebilirim? Var mı bir yükleme rehberi

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hayır hocam tavsiye etmem. EU'nun 10.2 sürümleri yeni özellikler eklenmediği için son derece eksik, kamera'dan batarya performansına yetersiz. Eu yapımcıları kendi modları 10.2 ile uyunlu olmadığı için 10.3 yayınlanana kadar bu eksikliklerin düzeltilmeyeceğini söylediler.

Eu beta ise şu anda son derece güzel. Bir kaç gündür 9.8.1 kullanıyorum ve her hangi bir eksiğine hatasına denk gelmedim. Bu sürümü tavsiye edebilirim.

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Ben orijinal kullanıyorum. Evet hepsi sorunlu fakat en az sorun yaşayacağınız Global kararlı ROM bana göre.

Oyla:

Tahapala34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Mi 9
Meslek
Pazarcı
Konular
8
Cevaplara çok teşekkür ederim. Orjinal global cihazı root yapıp 84 hz modunu açmak istiyorum. Çalışır dimi orjinal rom da bu mod ? Var mı deneyen veya bilgisi olan

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Hiç denemedim fakat aşağıdaki konuya göre yapılabiliyor galiba.

Oyla:

Tahapala34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Mi 9
Meslek
Pazarcı
Konular
8
Hiç denemedim fakat aşağıdaki konuya göre yapılabiliyor galiba.
Bence de orjinal global oluyor galiba. Sadece root ve bu modu yapsam yeter bana. Ama ondan sonra ota güncellemeleri ne durumda olur

Oyla:

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
Bence de orjinal global oluyor galiba. Sadece root ve bu modu yapsam yeter bana. Ama ondan sonra ota güncellemeleri ne durumda olur
Ota sikintiya ugramaz ama her guncellemeden sonra magiski bastan flashlaman lazim gidiyor cunku

Oyla:

melikyasar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melik
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
45
Hayır hocam tavsiye etmem. EU'nun 10.2 sürümleri yeni özellikler eklenmediği için son derece eksik, kamera'dan batarya performansına yetersiz. Eu yapımcıları kendi modları 10.2 ile uyunlu olmadığı için 10.3 yayınlanana kadar bu eksikliklerin düzeltilmeyeceğini söylediler.

Eu beta ise şu anda son derece güzel. Bir kaç gündür 9.8.1 kullanıyorum ve her hangi bir eksiğine hatasına denk gelmedim. Bu sürümü tavsiye edebilirim.
hocam eu stabil kullanıyorum .böyle rom işleri ile uğraşmayı seven insanım mi 9 için mi globe mi room masik vs gibi romlardan hangisini tavsiye edersiniz.

Oyla:
Üst Alt