Soru Mi 9 cihazim ile ilgili kayit ve güncelleme hakkinda soru.

• Konbuyu başlatan XXX7
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 25
  • Görüntüleme 2K

XXX7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi9
Konular
1
Merhabalar..
Resimde belirtmis oldugum rom yuklemesini kayit yaptirmak icin gitmis oldugum arkadas yüklemiş daha once global rom vardi ve sanki hem sarj hemde daha akici çalışıyordu yuklemeyi yapti ve dediki bu romu daha saglikli kayit olsun diye attim ayrica kayit yaparken de imei 2. Hatta yapti ve 1. İmei görünmüyor burda yanlis olan bişey varmi birde lobal stabil kararli romu nasil yüklerim saygilar.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

nadir0335

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir Kirkit
Cihazım
Mi 9
Konular
28
hayır efendım yapmadım direk yazılımı tlf içine attım sonrada install ettim.
O yüzden hata veriyor. Twrp girip format data yapın ardından telefonu yeniden başlatın(başlatmazsanız dosya aktarımı yapamazsınız bilgisayardan) twrp girip romu hafızaya aktarın ve kurun. Sonucu yazıp bilgilendirirsiniz...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir de unutmadan backup kısmından efs dosyasının yedeğini alın bilgisayarınıza ne olur ne olmaz uçarsa geri yüklersiniz imeiyi

Oyla:

XXX7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi9
Konular
1
O yüzden hata veriyor. Twrp girip format data yapın ardından telefonu yeniden başlatın(başlatmazsanız dosya aktarımı yapamazsınız bilgisayardan) twrp girip romu hafızaya aktarın ve kurun. Sonucu yazıp bilgilendirirsiniz...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir de unutmadan backup kısmından efs dosyasının yedeğini alın bilgisayarınıza ne olur ne olmaz uçarsa geri yüklersiniz imeiyi
hocam allahtan onlarının yedeklerini aldım da suandaki durumu ızah edeyım dedıgınızı yaptım suanda fast boot ta acıldı tlf :)

Oyla:

nadir0335

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir Kirkit
Cihazım
Mi 9
Konular
28
hocam allahtan onlarının yedeklerini aldım da suandaki durumu ızah edeyım dedıgınızı yaptım suanda fast boot ta acıldı tlf :)
Aynısı bende de olmuştu fastboottayken bilgisayardan tek tuşla twrp yükleme var onu deneyin büyük ihtimal twrp olacak aynısı başıma geldi çünkü. O da olmaz ise fastboom yüklemeniz gerekiyor.

Oyla:

XXX7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi9
Konular
1
Aynısı bende de olmuştu fastboottayken bilgisayardan tek tuşla twrp yükleme var onu deneyin büyük ihtimal twrp olacak aynısı başıma geldi çünkü. O da olmaz ise fastboom yüklemeniz gerekiyor.
bu konu hakkında cbılgım yok acıkcası tek tuşla twrp nasıl yuklenıyor :)

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Merhabalar,
Lütfen özel mesaj yolunu kullanmayalım.

Kullandığınız twrp versiyonu 3.3.1, yani Android Q(10) versiyonlu romları yüklemek için. Dikkat ediniz yaptığınız işleme lütfen.

Rehber - Mi 9 Magisk ile Root

Üstteki konuda ki twrp kullanınız, magisk kurunuz ve daha sonra romu flashlayınız.

Oyla:
Üst Alt