Çözüldü Mi 9 bootloader açılmıyor

SERHAT NAS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
siyahyek
Cihazım
Mi 9 t
Konular
0
tamam hocam cevabın için teşekkürler işyerindeyim şuan akşam bakarım umarım olur eğer süre bitmeden oturum kapanıp açtıysam ne yapmam gerekir.Nasıl bir yol izlemeliyim.

SERHAT NAS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
siyahyek
Cihazım
Mi 9 t
Konular
0
Benim mi 9 t telefonumun sorunu hala çözemedim. Yeniden denedim herşeyi baştan yaptım. Bu sefer bloother kilidi süresi dolmasına rağmen kilit süresi bitiminde tekrar 240 saat süre verdi lütfen bana yardımcı olabilecek biri var mı ne yapmalıyım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Alıntı

OzgurSah

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ozgur S
Cihazım
Mi 9
Konular
3
Benim mi 9 t telefonumun sorunu hala çözemedim. Yeniden denedim herşeyi baştan yaptım. Bu sefer bloother kilidi süresi dolmasına rağmen kilit süresi bitiminde tekrar 240 saat süre verdi lütfen bana yardımcı olabilecek biri var mı ne yapmalıyım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Alıntı
Muhtemelen daha önce hesabı kapattığınız için süreyi başa sarmış, hesabı kapatmadan ve sim kartı çıkarmadan 10 gün daha beklemeniz gerekecek bildiğim kadarıyla

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SERHAT NAS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
siyahyek
Cihazım
Mi 9 t
Konular
0
Muhtemelen daha önce hesabı kapattığınız için süreyi başa sarmış, hesabı kapatmadan ve sim kartı çıkarmadan 10 gün daha beklemeniz gerekecek bildiğim kadarıyla

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler cevabınız için ama hesabımı ve sim çıkarma işlemi yapmadım hiç dikkat ettim özellikle. Anlayamadım neden olduğunu.

LORDBONZ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
POCO F3 250Gb
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Kardeşim telefondan ve pcden aynı hesabı açtıgına eminmisin ve drıverlqrı dogru yükle bilgisayır yönette baktıgında telefonu görüyomusun usb de

SERHAT NAS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
siyahyek
Cihazım
Mi 9 t
Konular
0
Kardeşim telefondan ve pcden aynı hesabı açtıgına eminmisin ve drıverlqrı dogru yükle bilgisayır yönette baktıgında telefonu görüyomusun usb de
Görüyorum telefon bağlanıyor aygıt yöneticisinde gözüküyor ancak kilit açma kısmında süre verdi tekrar anlamadım.

Muratyaniik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
T9
Konular
3
Merhaba,

Bende deniyorum pc driverleri tam olmasına rağmen hiç bir şekilde bootloader ekranının unlock acma butonu aktif olmuyor. bu konuda banada yardımcı olabilirmisiniz. anlatılanların hepsini denedim. cihaz mit9 pro

neron99

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
Mi9T
Konular
8
Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için Aygıt yöneticisinden android sürücüsü güncelleştirin

Üst Alt