Çözüldü Mi 9 bootloader açılmıyor

Tahapala34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Mi 9
Meslek
Pazarcı
Konular
8
Beyler bugün mi 9 aldım hattımı taktım. BL için telefonumdan gerekli işlemleri yaptıktan sonra OEM kilit açma aktif olarak ve mi hesabı ekli olarak PC ye bağlıyorum ama mi flash unlock ta bir türlü telefonu görmüyor. Bir driver hatasımı var nedir yardım edin lütfen. 10 kez bağladım fastboot olarak veya normal olarak hiç bir türlü mi flash ta telefon görünmüyor. Aygıt yöneticisinde de görünmüyor. Qualcom driver 32 64 yükledim yine görmedi

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Beyler bugün mi 9 aldım hattımı taktım. BL için telefonumdan gerekli işlemleri yaptıktan sonra OEM kilit açma aktif olarak ve mi hesabı ekli olarak PC ye bağlıyorum ama mi flash unlock ta bir türlü telefonu görmüyor. Bir driver hatasımı var nedir yardım edin lütfen. 10 kez bağladım fastboot olarak veya normal olarak hiç bir türlü mi flash ta telefon görünmüyor. Aygıt yöneticisinde de görünmüyor. Qualcom driver 32 64 yükledim yine görmedi

Farklı bir USB port ve kablo ile deneyin...

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Driverlerini kurup dener misiniz? Forumda bulunan araçlar bölümünde gerekli driverler mevcut.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-08-25-16-49-55-167_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2019-08-25-16-49-55-167_com.android.chrome.jpg
    360,3 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleme:

abdllah.acar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
abdullah
Cihazım
mi 6
Konular
2
aynı problem bende de mevcut ne yapabilirim

Tahapala34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Mi 9
Meslek
Pazarcı
Konular
8
Arkadaşlar cevaplar için teşekkürler qualcomm driverlar çalışmıyor. Başka bir USB ve başka bilgisayarda denedim yine olmuyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Driverlerini kurup dener misiniz? Forumda bulunan araçlar bölümünde gerekli driverler mevcut.
Denedim olmuyor yardım lütfen

Farklı bir USB port ve kablo ile deneyin...
Denedim olmuyor yardım lütfen

Son düzenleme:

Yargısızcem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Xioami Redmi 6
Konular
26
USB hata ayıklamayı açtınız mı?

Yargısızcem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Xioami Redmi 6
Konular
26
Onu da denedim. 2 saattir uğraşıyorum sinirlendim kapattım şimdi pcyi ya
Hocam bir yerde yanlış yapıyor olmalısınız .Bugünlük hiç bir şey yapmayın mazallah telefon elinizde kalabilir.Yarın yapın .Forumda biraz daha bilgi edinip yapmanızı tavsiye ederim.Daha sonra yaptığınız işlemleri bi kontrol edin derim .Yine de olmaza forumdan birine uzaktan bağlantı yoluyla işlemleri yaptırabilirsiniz(elimde şuanlık bilgisayar yok).Ama şunu da unutmayın bu işi siz istediniz.Sorumluluk size aittir.

Tahapala34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Mi 9
Meslek
Pazarcı
Konular
8
TM deneyeceğim bunu
Hocam bir yerde yanlış yapıyor olmalısınız .Bugünlük hiç bir şey yapmayın mazallah telefon elinizde kalabilir.Yarın yapın .Forumda biraz daha bilgi edinip yapmanızı tavsiye ederim.Daha sonra yaptığınız işlemleri bi kontrol edin derim .Yine de olmaza forumdan birine uzaktan bağlantı yoluyla işlemleri yaptırabilirsiniz(elimde şuanlık bilgisayar yok).Ama şunu da unutmayın bu işi siz istediniz.Sorumluluk size aittir.
telefon fastboot modunda PC ye bağlanınca hiç bir tepki vermiyor. Telefonu görmüyor. Sürücü güncelleme denedim , Xiaomi tool denedim. USB qualcomm driverlar denedim. Çok ilginç birşey ya illa ki çözeceğiz. Desteklerinisi bekliyorum

Arkadaşlar gerçekten hiç bir yer de hata yapmadım. Ya kullandığım iki bilgisayar da hata var ya da başka birşey. Geliştirici olup OEM kilit açma aktif ettim. Sonra aynı yerden hesap ekledim. Başarıyla ilişkilendirildi dedi. Fakat mi flash unlockta bir türlü cihazı görmedi. Aygıt yöneticisinde de fastboot olarak bağlandı yazmadı hiç. Tam 4 saat uğraştım yazık. 20 kez fastboot da ve fastbootsuz denedim sonuç hep başarısız. Sürücü güncelledim qualcomm driverlar kurdum hata ayıklama denedim herşeyi yaptım . Fakat fastboot modunda bir türlü tepki vermiyor telefon. Zaten fastboot ta telefonu görse mi flashla hemen açılacak kilit

Son düzenleme:
Üst Alt