Yardım mi 8se 9.9.26 yükleyince fastboot ta kalma sorunu

razzbery

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
razz
Cihazım
xiaomi
Konular
2
Merhaba arkadaşlar.
cihaz mi8 se ( boatloader açık)

eu 9.9.3 beta yüklüydü. eu 9.9.26 (miu 11) rom u geldiğinde twrp den yükledim direk fastboot ta kaldı. çıkarmak içinde mecburen çin fastboot romlardan attım,fastboottan çıktı.Lakin çin romu olduğu için ingilizce ve çince mevcut sadece. tekrar 9.9.26 yüklediğim zaman veya eu stabil rom yükleyince fastbootta kalıyor. hem twrp den flaşlayıp denedim. hemde mi flash uygulamasından denedim. ne yaparsam yapayım eu romları yüklediğimde fastboota kalıyor. şuan yüklü olan rom china rom (9.6.20) konu hakkında görüşü ve çözümü olan ,yardımcı olabilecek birisi var mı?

Son düzenleme:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
rom kurulumundan sonra zaten 1227 kurdum yine fastboot ekranında kaldım

2 ci mesajdaki konudaki çin romunu kurup gene oradaki gibi costum rom kurulumunu bire bir yaptınız mı ? başka romla başka twrp ile istediğinizk adar deneyin çalışmayacaktır.

Oyla:

ibrahim198131

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
69
2 ci mesajdaki konudaki çin romunu kurup gene oradaki gibi costum rom kurulumunu bire bir yaptınız mı ? başka romla başka twrp ile istediğinizk adar deneyin çalışmayacaktır.
o konudaki çin sürümünü indirmiştim fakat mi room yerine 9.9.26 sürümünü dened,m o yüzden mi oldu dersiniz şimdi onu deneyeceğim başka çarem kalmadı.

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
o konudaki çin sürümünü indirmiştim fakat mi room yerine 9.9.26 sürümünü dened,m o yüzden mi oldu dersiniz şimdi onu deneyeceğim başka çarem kalmadı.

Yani ne desem bilemiyorum , olayın özü zaten adım adım yapmamanız , bizde biliyoruz yeni sürüm kurmayı , ama çalışmıyor bu sebeple şu sürüm çin romu şu sürüm twrp olacak diyoruz ,

Oyla:

ibrahim198131

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
69
Yani ne desem bilemiyorum , olayın özü zaten adım adım yapmamanız , bizde biliyoruz yeni sürüm kurmayı , ama çalışmıyor bu sebeple şu sürüm çin romu şu sürüm twrp olacak diyoruz ,
anladım hocam işimi acele ediyorum günlerim internet kafede geçti

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
anladım hocam işimi acele ediyorum günlerim internet kafede geçti

4 satır yazı yazıyor halbuki , dosyaları indirsen 10 dakka çin romu kurulumu 5 dakka twrp 5 dakkada rom kurulumu maksimum yarım saat ,

Oyla:

ibrahim198131

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
69
4 satır yazı yazıyor halbuki , dosyaları indirsen 10 dakka çin romu kurulumu 5 dakka twrp 5 dakkada rom kurulumu maksimum yarım saat ,
Hocam çk teşekkürler şuan itibariyle mi rooma sorunsuz bir şekilde geçmiş bulunmaktayım bunun üstüne miui 11 kurmak istiyorum mi room 9.9.27 mu kurmalıyım yoksa 9.9.26 sürümünümü

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Hocam çk teşekkürler şuan itibariyle mi rooma sorunsuz bir şekilde geçmiş bulunmaktayım bunun üstüne miui 11 kurmak istiyorum mi room 9.9.27 mu kurmalıyım yoksa 9.9.26 sürümünümü

mi roomda en güncel hangisi ise kura bilirsin , ama modem dosyası yüklemelisin , tekrar ve twrp 3.3.0 yüklemelisin ,

Oyla:

ibrahim198131

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
69
mi roomda en güncel hangisi ise kura bilirsin , ama modem dosyası yüklemelisin , tekrar ve twrp 3.3.0 yüklemelisin ,
şuan twrp sürümümü 3.3.0 yapıp yeni sürüme geçiyorum o vakit rom kurulumundan sonrada modem dosyasını flaşlıyoruz değilmi hocam

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
şuan twrp sürümümü 3.3.0 yapıp yeni sürüme geçiyorum o vakit rom kurulumundan sonrada modem dosyasını flaşlıyoruz değilmi hocam

ilk romu kurun sonra modem dosyası sonra twrp twrp içinden güncelleyin , yada 1227 de kalsa olur.

Oyla:
Üst Alt